DOLAR 20,1010 0.65%
EURO 21,6086 0.99%
ALTIN 1.257,340,61
BITCOIN 5602193,39%
İstanbul
19°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

28 MAYIS 2023 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI
Balıkesir Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

Balıkesir Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

ABONE OL
24 Mayıs 2023 11:06
Balıkesir Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Balıkesir Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

BALIKESİR

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

24.05.2023

 
Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğünden >>:

Üniversitemiz bilimsel nitelikli birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili hükümleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Adayların Balıkesir Üniversitesi Öğretim Üyesi Kadrolarına Başvuru ve Atanma/Yeniden Atanma Kriterlerini (http://www.balikesir.edu.tr adresinde yer edinen Personel Daire Başkanlığı’nın Mevzuat alt başlığından ulaşılabilir) sağlamaları, 657 sayılı Kanunun 48. maddesindeki genel şartları taşımaları gerekmektedir. Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul’ca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.
A- PROFESÖR; BAŞVURU ŞARTLARI
– Profesör kadroları sürekli statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dallarını belirtir dilekçelerine ekleyecekleri Doçentlik Başarı Belgesinin tasdikli örneği, özgeçmiş, 2 tane fotoğraf, hizmet cetveli (halen üniversitemiz haricinde kamu kurumunda çalışanlar ile ayrılmış olanlardan istenmektedir) , gösterim sıralaması, Akademik Etkinlik Değerlendirme Formu (biçim ve istenen öteki belgelerin birer örneği ek olarak gösterim dosyalarına da konacaktır) ile bilimsel emek harcama ve yayınlarını kapsayan 1 (bir) ekip basılı dosya + dosyadaki belgelerin aktarıldığı 6 (altı) tane usb hafıza ile beraber Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına bizzat yada posta yöntemiyle müracaat yapabileceklerdir. Süresi içinde yapılamayan ya da tamamlanmamış belge ile meydana getirilen başvurular ile web üstünden yapılacak başvurular işleme alınmayacaktır. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.
– Adayların Başlıca Araştırma Eserini dilekçeleri ile gösterim listelerinde belirtmeleri gerekmektedir.
B- DOÇENT ; BAŞVURU ŞARTLARI
– Doçent kadroları sürekli statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dallarını belirtir dilekçelerine ekleyecekleri Doçentlik Belgesinin tasdikli örneği, özgeçmiş, 2 tane fotoğraf, hizmet cetveli (halen üniversitemiz haricinde kamu kurumunda çalışanlar ile ayrılmış olanlardan istenmektedir), gösterim sıralaması, Akademik Etkinlik Değerlendirme Formu (biçim ve istenen öteki belgelerin birer örneği ek olarak gösterim dosyalarına da konacaktır) ile bilimsel emek harcama ve yayınlarını kapsayan 1 (bir) ekip basılı dosya + dosyadaki belgelerin aktarıldığı 4 (dört) tane usb hafıza ile beraber Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına bizzat yada posta yöntemiyle müracaat yapabileceklerdir. Süresi içinde yapılamayan ya da tamamlanmamış belge ile meydana getirilen başvurular ile web üstünden yapılacak başvurular işleme alınmayacaktır. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.
Adayların müracaat dilekçelerinde T.C. Kimlik Numarası, yazışma adresi, e-posta adresi ile telefon numaralarını bildirmeleri gereklidir. İlan şartlarına uygun olmadığı sonradan anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Son müracaat zamanı ilanın Resmî Gazete’de yayınlandığı tarihten itibaren 15 gündür. Profesör unvanı olanlar Doçent kadrolarına başvuramazlar. Başvuruda bulunacak adaylar yalnız bir memur kadrosuna başvurabilirler.

table {
font-family: Helvetica, sans-serif;
}

td, th {
border: 1px solid #06619a; padding: 8px;
}

tr:nth-child(odd) {
background-color: #eaeaea;
}

BİRİMİ

BÖLÜM/ANABİLİM DALI

UNVAN

ADET

KAD.DER.

AÇIKLAMA

BURHANİYE UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ

Turizm İşletmeciliği Böl. Turizm İşletmeciliği ABD

Doçent

1

2

Doçentliğini Turizm alanında almış olup gezgin davranışları mevzusunda emekleri olmak.

FEN EDEBİYAT…

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.