Kısa süre ilkin kanser tedavisi görüp sağlığına kavuşan TV Yapımcısı Armağan Çağlayan, LÖSEV’in daha oldukca hastane açması için Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’ya hitaben yazdığı mektubu paylaştı.

LÖSEV Başkanı Dr. Üstün Ezer’in yazdığı mektupta LÖSEV’in Türkiye genelinden onkoloji hastanesi açmasının önünün açılması talep edildi. Dr. Ezer’in değindiği mektupta MEDİPOL Hastane zincirinin yeni açılacak MEGA hastanelerine de dikkat çekildi !

Meşhur TV Yapımcısı Armağan Çağlayan da LÖSEV’in mektubu X hesabında paylaştı. Akciğer kanseri tedavisi gördükten sonrasında sağlığına kavuşan Çağlayan, yapmış olduğu paylaşımda, “Bu mektup hepimizi ilgilendiriyor. Başka uzmanlık bölümleri de olduğundan izin vermediğini söylüyor sağlık bakanlığı. Kanser geçirmiş birisi olarak söylüyorum ki; kanser geçirdikten sonrasında her uzmanlık alanına ihtiyacınız oluyor bundan dolayı. Her kontrolün arkasından hayatınızda asla gitmediğiniz ve gideceğinizi düşünmediğiniz uzmanlara gidiyorsunuz” dedi. 

İşte O Mektup !

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’ya LÖSEV’den Mektup Var !
Türkiye genelinde MEDİPOL hastane zincirinde malum 16 tane bitmiş hastaneniz, yapımına başlanacak 3 tane MEGA Hastaneleriniz varken (bilinmeyen ve söylenmemiş öteki hastaneler hariç) LÖSEV-LÖSANTE hastanelerinin Türkiye genelinde kamu yararına daha oldukca sayıda açılma hakkımızın verilmesi için gereğini rica ediyoruz.

Bırakın Siyaset ile Değil Kanser Aşısı ile Uğraşalım !

Biz 100 bin Lösemili Çocuk ile Yetişkin kanser hastası, 7 milyonu aşan LÖSEV gönüllümüz ile kalplerinde taht kurduğumuz 85 milyonluk Türk Milleti adına sizden son bir temennide bulunacağız. Biz uzun süreden beri oldukca emek vererek Löseminin yüzde 100 tedavisini ve Kanser Aşısını bulmaya çalıştık. Lütfen bizi rahat bırakın da BÜROKRASİ İLE DEĞİL, LÖSEMİ ve KANSER CANAVARLARIYLA SAVAŞALIM. Unutmayın ki bir çocuğun hayatından daha kıymetli ve mühim bir şey olması imkansız. Aslında engellediğiniz LÖSEV değil, lösemili ve Kanserli evlatlarımızın hayatları bulunduğunu unutmayınız.  (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)