15 Nisan 2019 Pazartesi 21:47
TÜBİTAK Personel Alımı

TÜBİTAK yayınlamış olduğu ilanla Ulusal Metroloji Enstitüsü, Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü ve Marmara Araştırma Merkezi bünyesinde istihdam edilmek üzere memur, teknisyen, memur (koruma) ve şoför alımı yapılacağını duyurdu. 19 Nisan 2019 tarihine kadar sürecek olan başvurular için adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden gerçekleştirebilecek.

Unvanlara Göre Personel Alımı ve Şartları

4 Memur (koruma) Alımı ve Şartları

Bu kadroya başvuracak adayların ön lisans bölümlerinden Özel Güvenlik ve Koruma Güvenlik Savunma ve Güvenlik Mülkiyet Koruma ve Güvenlik mezunu olma şartı aranırken, adaylardan genel şartlar için; T.C. Vatandaşı olmak, kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, mesai saatleri dışında çalışma engeli bulunmamak, tercihen 1 yıl Özel Güvenlik olarak çalışmış olmak (Belgelendirmesi istenecektir), Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kartı sahibi olmak (Belgelendirmesi istenecektir), kamera sistemleri izleme/kullanma konusunda tecrübeli olmak, vardiyalı olarak çalışmasına engel bir durumu bulunmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, iletişim becerisi gelişmiş olmak ve kendini ifade yeteneği bulunmak, birimde ihtiyaç duyulan diğer idari hizmetlerin yerine getirilmesinde görev almak, askerlik ile herhangi bir ilişiği bulunmamak, işe alınacak personelin Kocaeli’nde ikamet etmesi istenecektir.

1 Teknisyen Alımı ve Şartları

Bu kadroya başvuracak adayların teknik / endüstri meslek lisesi elektrik, elektrik- elektronik teknolojisi bölümü mezunu olması gerekirken adaylarda genel şartlar için; T.C. Vatandaşı olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak, ekip çalışmasına yatkın olmak, sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak gibi şartlar aranacaktır.

1 Şoför Alımı ve Şartları

Bu kadroya başvuracak adayların lise mezunu olması gerekirken, adaylarda aranan genel şartlar için T.C. Vatandaşı olmak, kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmaması gibi şartlar aranacaktır

1 Memur Alımı ve Şartları

Bu kadroya başvuracak adayların önlisans yükseköğretim kurumlarının en az iki yıllık ön lisans eğitimi veren bölümlerinden birinden mezun olması gerekirken, adaylarda aranan genel şartlar için T.C. Vatandaşı olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak, ekip çalışmasına yatkın olmak, sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak gibi özellikler aranacaktır.

1 Şoför Alımı ve Şartları

Bu kadroya başvuracak adaylara lise veya dengi okullardan mezunu olma şartı getirilirken, adaylarda genel şartlar için; T.C. Vatandaşı olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak, ekip çalışmasına yatkın olmak, sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak, sürücü belgesi sahibi olmak gibi şartlar aranacaktır.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.