Ege Yılmaz
Ege Yılmaz
21 Nisan 2019 Pazar 14:02
KPSS Şartsız 142 Personel Alımı

Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu BİLGEM(Bilişim Teknolojileri Enstitüsü) bünyesinde istihdam edilmek üzere 145 personel alımı yapılacak. Alınacak personellerin hangi konuda uzmanlık gerektirdiği ve aranan şartlar ise şu şekilde:

Gerçek Zamanlı İşletim Sistemi Yazılım ve Geliştirilmesi İşin Tanımı ve Özellikleri

Yürütülmekte/yürütülecek projelerde Gerçek Zamanlı İşletim Sistemi Yazılım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere 20 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir. Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği veya Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar döneminde bitirebilecek durumda olmak.

Elektronik Donanım Tasarım ve Geliştirilmesi İşin Tanımı ve Özellikleri

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde Elektronik Donanım Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere 6 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir. Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği veya Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar döneminde bitirebilecek durumda olmak.

C++ Yazılım Tasarım ve Geliştirilmesi İşin Tanımı ve Özellikleri

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde C++ Yazılım Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere 14 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir. Yükseköğretim Kurumlarının en Bahsegel az dört yıllık lisans eğitimi veren; Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar döneminde bitirebilecek durumda olmak.

Java Yazılım Tasarım ve Geliştirilmesi İşin Tanımı ve Özellikleri

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde Java Yazılım Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere 8 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir. Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar döneminde bitirebilecek durumda olmak.

Elektronik ve Kontrol Donanım ve Yazılımlarının Tasarım ve Geliştirilmesi İşin Tanımı ve Özellikleri

Raylı Ulaşım Sistemleri alanında yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde Elektronik ve Kontrol Donanım ve Yazılımlarının Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere 10 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir. Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Kontrol Mühendisliği veya Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Yüksek Gerilim İzolasyon Ve Yüksek Sıcaklık Soğurucu İşin Tanımı Ve Özellikleri

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde yüksek gerilim izolasyon ve yüksek sıcaklık soğurucu malzeme konusunda görev almak üzere 1 Ar-Ge Personeli (Malzeme/Metallurji Mühendisi) istihdam edilecektir. Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Metalurji ve Malzeme Mühendisliği veya Malzeme Bilimi ve Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar döneminde bitirebilecek durumda olmak.

Donanım Tasarım ve Geliştirilmesi İşin Tanımı ve Özellikleri

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde elektronik Donanım Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere tecrübeli 13 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir. Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği veya Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Donanım Tasarım ve Geliştirmesi İşin Tanımı ve Özellikleri

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde Sinyal İşleme Donanım Tasarım ve Geliştirmesinde görev almak üzere tecrübeli 9 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir. Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği veya Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

RF Donanım Tasarım ve Geliştirmesi İşin Tanımı ve Özellikleri

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde RF Donanım Tasarım ve Geliştirmesinde görev almak üzere tecrübeli 5 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir. Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği veya Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Güç Elektroniği Donanım Tasarım ve Geliştirmesi İşin Tanımı ve Özellikleri

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde Güç Elektroniği Donanım Tasarım ve Geliştirmesinde görev almak üzere tecrübeli 3 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir. Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği veya Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Anten Tasarım ve Geliştirmesi İşin Tanımı ve Özellikleri

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde Anten Tasarım ve Geliştirmesinde görev almak üzere tecrübeli 2 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir. Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği veya Telekomünikasyon Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Veri Analiz Yazılımı Tasarım ve Geliştirilmesi İşin Tanımı ve Özellikleri

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde Veri Analiz Yazılımı Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere tecrübeli 2 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir. Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

C++ Yazılım Tasarım ve Geliştirilmesi İşin Tanımı ve Özellikleri

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde C++ Yazılım Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere tecrübeli 22 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir. Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da bu bölümlerin birinden yüksek lisans veya doktora derecesine sahip olmak.

Java Yazılım Tasarım ve Geliştirilmesi İşin Tanımı ve Özellikleri

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde Java Yazılım Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere tecrübeli 10 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir. Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Kalite ve Konfigürasyon Yönetimi Sorumlusu İşin Tanımı ve Özellikleri

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde tasarım aşamasında başlayan ve ömür devri boyunca sürecek entegre lojistik destek faaliyetlerini planlamak ve yürütmek üzere, süreç boyunca gerekli veri toplama, analiz ve dokümantasyon çalışmalarında görevlendirilmek üzere 4 Ar-Ge Personeli (Kalite ve Konfigürasyon Yönetimi Sorumlusu) istihdam edilecektir.

Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, İşletme Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar döneminde bitirebilecek durumda olmak.

Elektrik-Elektronik Donanım Geliştirme İşin Tanımı ve Özellikleri

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde Elektrik-Elektronik Donanım Geliştirme Proje Destek faaliyetlerinde görev almak üzere 12 Ar-Ge teknisyeni istihdam edilecektir. Yükseköğretim Kurumlarının iki yıllık ön lisans eğitimi veren; Elektronik Teknolojisi, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, Raylı Sistemler Elektrik ve Elektronik Teknolojisi veya Biyomedikal Cihaz Teknolojisi bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Sistem Teknisyeni İşin Tanımı ve Özellikleri

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde proje faaliyetlerin yürütüldüğü sistemlerin ve altyapıların kurulum ve yönetiminde sistem destek faaliyetlerinde görev almak üzere 1 Ar-Ge teknisyeni (Sistem Teknisyeni) istihdam edilecektir. Yükseköğretim Kurumlarının en az iki yıllık ön lisans eğitimi veren Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Operatörlüğü, Elektrik, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Teknolojisi, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, Bilgi Güvenliği Teknolojisi veya İnternet ve Ağ Teknolojileri bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Başvuru yapacak adayların ilan metninde yer alan şartları taşıyor olması başvuruların İş Başvuru sisteminden en geç 10 Mayıs 2019 tarihi saat 17.00’a kadar yapılması gerekmektedir.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.