Ege Yılmaz
Ege Yılmaz
01 Nisan 2020 Çarşamba 12:35
Gazi Üniversitesi 30 Sağlık Personeli Alıyor

Gazi Üniversitesi, 26 hemşire, 2 Sağlık Teknikeri (Tıbbi Laboratuvar), 1 Sağlık Teknikeri (Patoloji Laboratuvar) ve 1 Sağlık Teknikeri (Eczane Hizmetleri) olmak üzere toplam 30 adet sağlık personeli alımı gerçekleştirecek.
Adayların başvuru tarihi ve şartlar şu şekilde olacak.

 ARANACAK ŞARTLAR

 - 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin (A) bendinde belirtilen şartları taşımak.

Özel Şartlar:

1- Tercih edilecek pozisyonun karşısında yer alan şartları taşıyor olmak,

2- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

3- Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması.

4- Başvuracak adayların durumunun; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin "Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler." hükmüne uygun olması.

5- Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri feshedilecektir.

POZİSYON BAŞVURU ŞARTLARI

Hemşire unvanı için adaylardan; KPSS/P3 ve Hemşirelik lisans programından mezun olma şartı aranmakta.

Sağlık Teknikeri (Tıbbi Laboratuvar) unvanı için adaylardan; KPSS/P93 ve Sağlık Laboratuarı, Tıbbi Laboratuar, Tıbbi Laboratuar Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olma şartı aranmakta.

Sağlık Teknikeri (Patoloji Laboratuvar) unvanı için adaylardan; KPSS/P93 ve Patoloji Laboratuvar, Patoloji Laboratuvar Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olma şartı aranmakta.

Sağlık Teknikeri (Eczane Hizmetleri) unvanı için adaylardan; KPSS/P93 ve Eczane Teknikerliği, Eczane Hizmetleri önlisans programlarının birinden mezun olma şartı aranmakta.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI

Adaylar başvurularını 01-15 Nisan 2020 tarihleri arasında  http://personelilan.gazi.edu.tr/ adresinden üye girişi yaparak başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir.

Adayların öğrenim durumları Yükseköğretim Bilgi Sistemi web servisleri aracılığı ile alınacak olup tercih edilen pozisyonda yer alan öğrenim programları ile uygun olmaması durumunda başvuru işlemi gerçekleşmeyecektir.

Adayların KPSS puan türü, yılı ve puanı ÖSYM web servisleri aracılığı ile alınacak olup tercih edilen pozisyonda belirlenen KPSS puan türü ve yılı ile uygun olmaması durumunda başvuru işlemi gerçekleşmeyecektir.

Son Güncelleme: 01.04.2020 12:39
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.