Düzce Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü yaptığı duyuru ile 5 (beş) adet sözleşmeli personel alacağını duyurdu. Başvuracak adaylardan istenilen nitelikler, başvuru tarihi ve merak edilen diğer detaylar haberimizde.

Düzce Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü yaptığı duyuru ile 5 (beş) adet sözleşmeli personel alacağını duyurdu. Başvuracak adaylardan istenilen nitelikler, başvuru tarihi ve merak edilen diğer detaylar haberimizde.

08 Ağustos 2019 Perşembe 16:55
Düzce Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre 5 sözleşmeli hemşire alacağını duyurdu. Hemşirelerde aranan niteliklere göre, Yükseköğretim kurumlarının Hemşirelik bölümü 4 yıllık lisans programından mezun olmak ve belgelendirmek şartıyla en az 5 yıl Yenidoğan Bakım deneyimi olmak, Yükseköğretim kurumlarının Hemşirelik bölümü 4 yıllık lisans programından mezun olmak ve belgelendirmek şartıyla Kalp-Damar Cerrahi Hemşireliği deneyimi olmak ve Yükseköğretim kurumlarının Hemşirelik bölümü 4 yıllık lisans programından mezun olmaları gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN GENEL ŞARTLAR;

1- Türk vatandaşı olmak,
2- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
3- Erkekler için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilişikleri bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
4- 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,
5- Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak,

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER;

1- 1 adet dilekçe ( www.personel.duzce.edu.tr adresinde mevcut.)
2- 4 adet fotoğraf

3- Özgeçmiş (CV)
4- Diploma (noter tasdikli veya aslı görüldükten sonra Personel Daire Başkanlığımızca onaylanmış sureti)
5- 2018 KPSS Lisans sonuç belgesi
6- Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
7- Askerlikle ilişkisinin bulunmadığına dair belge (erkek adaylar için)
8- Başvurulacak pozisyonda aranan nitelikler ile ilgili belgeler (mezuniyet sonrası alınan deneyim belgeleri geçerli sayılacaktır.)
9- Güvenlik Soruşturması Formu, Adli Sicil Kaydı (e-Devlet kapısından alınabilir)

BAŞVURULAR, DEĞERLENDİRME VE SONUÇLARI;

Başvuracak adayların; ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar), Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına istenilen belgeler ile birlikte şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Her aday en fazla 1 (bir) kadro için başvuruda bulunabilir. Eksik evrak/belge ile başvurular kabul edilmeyecektir.

Noter vekaleti ile başvuru yapılabilir. Posta yoluyla yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir. KPSS puan sıralamasına göre yerleştirilmeye hak kazanan adayların isimleri https://personel.duzce.edu.tr/ adresinden ilan edilecektir. Puan eşitliği durumunda mezuniyet notu yüksek olan aday sıralamada hak kazanacaktır. Asil kazananlardan başvuru olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek kazananlardan sırası ile yerleştirme yapılacaktır. 

Yerleştirilmeye hak kazanan adayların sonuçların https://personel.duzce.edu.tr/ adresinde ilan edildiği günden itibaren 7 (yedi) gün içinde dilekçe ile göreve başlayıp aşlamayacaklarını Personel Daire Başkanlığına bildirmeleri gerekmektedir. Dilekçeleri süresi içerisinde teslim etmeyenler bu haklarından vazgeçmiş sayılırlar.

BAŞVURU TARİHLERİ;

Adayların 08 Ağustos 2019 – 23 Ağustos 2019 tarihleri arasında başvurmaları gerekmekte.

Son Güncelleme: 08.08.2019 16:57
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.