DOLAR 27,2230 0.26%
EURO 28,8396 -0.36%
ALTIN 1.676,48-0,21
BITCOIN 717545-0,80%
İstanbul
24°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi alacak

Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi alacak

ABONE OL
18 Eylül 2023 11:38
Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi alacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi alacak

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

İSTANBUL

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

18.09.2023

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden:
ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliği ve Yıldız Teknik Üniversitesi Akademik Yükseltme ve Atama Ölçütleri uyarınca sürekli statüde Öğretim Üyesi alınacaktır.
AYDEK ölçütlerinin son haline https://aydek.yildiz.edu.tr/ContentFiles/YTU%20AYDEK%202021.pdf linkinden ulaşılabilmektedir.
İlgili kadro müracaat süreçleri https://aydek.yildiz.edu.tr/ internet sayfası üstünden yürütülecektir.
Yıldız Teknik Üniversitesi çalışanı olan müracaat sahipleri belirtilen internet sayfasına giriş için mevcut EBYS kullanıcı adı ve şifrelerini kullanabileceklerdir. Yıldız Teknik Üniversitesi çalışanı olmayan ve duyuru edilen ilgili kadrolara başvurmak isteyenler https://aydek.yildiz.edu.tr/Home/OnBasvuru adresinden gizyazı talep formu ile TC kimlik numarası, ad ve soyadı bilgilerini belirterek geçici kullanıcı adı ve gizyazı edinme başvurusunu çevrimiçi olarak gerçekleştirebileceklerdir.
Başvurunun komisyon ve jüri değerlendirme aşamaları tamamlandıktan sonrasında AYDEK şartlarının sağlandığını/sağlamadığını gösteren AYDEK Sonuç Belgesi ilgili Fakülte Sekreterliğinden alınabilir.

Kadro Başvuru Süresi, Yeri ve Şekli:
Başvuru süresi, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 gündür. Adaylar başvurularını;
“YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ AYDEK VE KADRO DEĞERLENDİRME BAŞVURU FORMU VE HAK SAHİPLİĞİ BEYANI” belgesinin imzalanmış ve paraflanmış bir nüshası ile ilgili Fakülte Sekreterliğine, müracaat süresi içinde bizzat/posta yöntemiyle iletmelidir. Belirtilen sistem üstünden tamamlanmayan ve ilgili formu teslim edilmemiş olan başvurular değerlendirmeye alınmayacak, posta ile yapılacak başvurularda, postadaki gecikmeler sebebiyle son müracaat tarihinden sonrasında Kurumumuza ulaşan başvurular kabul edilmeyecektir.
Adaylar, duyuru edilen kadrolardan yalnızca birine müracaat yapabilecektir.
NOT 1 : Yabancı ülkelerden alınan mezuniyet belgesi/unvanların Yükseköğretim Kurulu yada Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.
2 : İlgili Kanun ve Yönetmeliklerin son haline www.mevzuat.gov.tr adresinden ulaşılabilmektedir.
Süreçle ilgili yardım ve destek için: aydek@yildiz.edu.tr

FAKÜLTE BÖLÜM ANABİLİM / ANASANAT DALI PROFESÖR DOÇENT DR. ÖĞRETİM ÜYESİ AÇIKLAMA EĞİTİM FAKÜLTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK 1 Lisans ve lisansüstü derecelerini Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanından almış olup Aile Danışmanlığı ve Okul Psikolojisi Danışmanlığı alanlarında emek harcamaları olmak. ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ 1 Lisans ve lisansüstü derecelerini Elektrik Mühendisliği programından, doçentlik unvanını Elektrik-Elektronik Mühendisliği alanından almış olup; “Elektrik Makineleri
ve Enerji Dönüşümü” alanlarında emek harcamalar yapmış olmak. ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ 1(*) Lisans ve lisansüstü derecelerini Elektrik Mühendisliği programından, doçentlik unvanını Elektrik-Elektronik Mühendisliği alanından almış olup; “Elektrik Makineleri ve Enerji Dönüşümü” ve “Elektrik Enerjisi ve Güç
Sistemleri” alanlarında emek harcamalar yapmış olmak. ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ 1 Lisans ve…

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.