DOLAR 28,9094 0.09%
EURO 31,4779 -0.1%
ALTIN 1.912,341,21
BITCOIN 11231633,33%
İstanbul
16°

AÇIK

06:31

İMSAK'A KALAN SÜRE

Türk-Alman Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Personel alacak

Türk-Alman Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Personel alacak

ABONE OL
20 Kasım 2023 10:29
Türk-Alman Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Personel alacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kurumumuz bünyesinde görevlendirilmek suretiyle, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) maddesine gore görevlendirilmek suretiyle, KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle, aşağıda belirtilen unvan ve nitelikle sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Türk-Alman Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Personel alacak

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

İSTANBUL

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

20.11.2023

Türk-Alman Üniversitesi Rektörlüğünden: 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI  Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin 06.06.1978 tarihindeki ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulmuş olan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslara” gore 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca Üniversitemize bağlı birimlerde görevlendirilmek suretiyle, 2022 (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü mülakat yapılmaksızın 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına gore görevlendirilmek suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır. td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}

S.NoÜnvanSayıKPSS YılıKPSS Puan TürüHususi Şartlar1Antrenör12022KPSSP3-Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği”, “Antrenörlük Eğitimi” lisans programlarının yada Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca bu bölümlere denk kabul edilen Lisans bölümlerinin birinden mezun olmak. -Gençlik ve Spor Bakanlığı onaylı Basketbol branşında minimum üçüncü aşama antrenörlük belgesine haiz olmak, -Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifikası sahibi olmak, -Görevini sürekli yapmasına engel olabilecek sağlık problemi ve benzeri engelleri bulunmamak. -Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak. (fiilen yapmış, muaf yada tecilli olmak)2Yazıhane Personeli12022KPSSP3-Muhasebe, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Finansman, Finans ve Muhasebe, Muhasebe ve Denetim, Muhasebe Bilgi Sistemleri lisans programlarının birinden mezun olmak. -Görevini sürekli yapmasına engel olabilecek sağlık problemi ve benzeri engelleri bulunmamak. -Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak. (fiilen yapmış, muaf yada tecilli olmak )3Tekniker12022KPSSP93-İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Önlisans Programından mezun olmak. -İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Sertifikası sahibi olmak. -Görevini sürekli yapmasına engel olabilecek sağlık problemi ve benzeri engelleri bulunmamak. -Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak. (fiilen yapmış, muaf yada tecilli olmak)4Teknisyen12022KPSSP94-Ortaöğretim kurumlarının İnşaat Teknolojisi Alanı ve/yada Dallarından mezun olmak -Görevini sürekli yapmasına engel olabilecek sağlık problemi ve benzeri engelleri bulunmamak. -Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak. (fiilen yapmış, muaf yada tecilli olmak )5Destek Personeli (Temizlik Görevlisi -Kadın)12022KPSSP94-Herhangi bir ortaöğretim kurumundan mezun olmak. -Görevini sürekli yapmasına engel olabilecek sağlık problemi ve benzeri engelleri bulunmamak.6Destek Personeli (Sürücü Erkek)12022KPSSP93– Herhangi bir Önlisans programından mezun olmak. -Görevini sürekli yapmasına engel olabilecek sağlık problemi ve benzeri engelleri bulunmamak. -Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak. (fiilen yapmış, muaf yada tecilli olmak) -Eski E sınıfı yada yeni D sınıfı sürücü belgesine haiz olmak. -SRC2,SRC4 ve Psikoteknik belgesine haiz olmak. -Vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak, -Yurtiçi gezi engeli bulunmamak.

GENEL VE ÖZEL ŞARTLARa.    657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak. b.    Güvenlik soruşturması ve/yada arşiv araştırması pozitif yönde sonuçlanmış olmak. c.    Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik yada yaşlılık aylığı almıyor olmak. d.    657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla sağlık açısından görevini sürekli yapmasına engel olabilecek vücut yada akıl hastalığı ile engeli bulunmamak. e.    Erkek adayların askerlikle ilişkisi bulunmaması (askerliğini yapmış, muaf yada erteleme ettirmiş olmak). f.    Son 1 (bir) yıl içinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi sebebiyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması yada sözleşme süreci içinde Bakanlar Kurulu sonucu ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak. g.    Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içinde feshedilecektir. BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ, ZAMANIAdaylar ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde Türk-Alman Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı web sayfası www.pdb.tau.edu.tr de duyuru zamanı itibariyle temin edilecek müracaat formu ve istenen belgelerle beraber…

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.