DOLAR 28,9094 0.09%
EURO 31,4779 -0.1%
ALTIN 1.912,341,21
BITCOIN 11231633,33%
İstanbul
16°

AÇIK

06:31

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

ABONE OL
17 Kasım 2023 09:48
Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kurumumuz bünyesinde görevlendirilmek suretiyle, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) maddesine gore görevlendirilmek suretiyle, KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle, aşağıda belirtilen unvan ve nitelikle sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

KOCAELİ SAĞLIK VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

KOCAELİ

Semt-Mahalle

Başiskele

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

17.11.2023

 Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI     Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ilgili maddeleri ile “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” hükümleri uyarınca aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine doğal olarak sözleşmeli statüde tam zamanlı Öğretim elemanı alınacaktır. İlan edilen kadrolara müracaat edecek adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesindeki genel şartlar ile ilgili Kanun ve Yönetmelikte belirtilen koşulları elde etmiş olmaları ve aşağıda belirtilen belgelerle beraber bizzat yada posta kanalıyla ilanda belirtilen adrese başvurmaları gerekmektedir. Başvuru süresi ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gündür.    

İLAN NOBİRİMİBÖLÜM/ ANABİLİM DALI/ PROGRAMKADRO ÜNVANIADEDİÖZEL ŞARTLAR2023-97Diş Hekimliği Fak.Temel Bilimler KısmıProfesör1Uzmanlığını Tıp Alanından almış olmak.2023-98Diş Hekimliği Fak.Endodonti A.D.Dr. Öğr. Üyesi1Doktorasını yada Uzmanlığını Endodonti alanından almış olmak.2023-99Diş Hekimliği Fak.Protetik Diş Tedavisi A.D.Dr. Öğr. Üyesi1Doktorasını yada Uzmanlığını Protetik Diş Tedavisi alanından almış olmak.2023- 100Sağlık Bilimleri Fak.Hemşirelik Pr.Dr. Öğr. Üyesi1Uzmanlığını Kadın Hastalıkları ve Doğum alanından almış olmak.2023- 101Sosyal ve Beşerî Bilimler Fak.Psikoloji Pr.Dr. Öğr. Üyesi1Doktorasını Psikoloji alanından almış olmak.2023- 102Avrupa Meslek YüksekokuluDiyaliz Pr.Dr. Öğr. Üyesi1Uzmanlığını Tıp alanından almış olmak.2023- 103Avrupa Meslek YüksekokuluDiyaliz Pr.Dr. Öğr. Üyesi1Uzmanlığını Üroloji alanından almış olmak.2023- 104Avrupa Meslek YüksekokuluOptisyenlik Pr.Dr. Öğr. Üyesi1Uzmanlığını Göz Hastalıkları alanından almış olmak.2023- 105Avrupa Meslek YüksekokuluTıbbi Görüntüleme ve Teknikleri Pr.Dr. Öğr. Üyesi1Uzmanlığını Üroloji alanından almış olmak.

 PROFESÖR, DOÇENT VE DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ KADROSU İÇİN İSTENİLEN BELGELER: 1-    Kadroya müracaat formu. (Web sayfasında mevcut) 2-    YÖK Formatında Özgeçmiş. Ekinde gösterim sıralaması 3-    Lisans, yüksek lisans, uzmanlık/doktora mezuniyet belgesi, doçentlik belgesi aslı yada ıslak imzalı mühürlü sureti yada e-Devlet üstünden alınan kare kodlu mezuniyet belgesi 4-    Lisans/Lisansüstü öğrenimlerini yurt haricinde tamamlayan adaylar için Yükseköğretim Kurulu’nca onaylanmış denklik belgesinin aslı yada ıslak imzalı mühürlü sureti 5-    Profesör ekibine başvuracak adaylardan bilimsel emek harcama ve yayınlarını kapsayan 1 (bir) tane basılı dosya ve bununla beraber 6 (Altı) tane USB flash hafıza 6-    Dr. Öğretim Üyesi ekibine başvuracak adaylardan bilimsel emek harcama ve yayınlarını kapsayan 1 (bir) tane basılı dosya ve bununla beraber 4 (dört) tane USB flash hafıza 7-    Nüfus Cüzdan Fotokopisi 8-    Son altı ay içinde çekilmiş bir tane biyometrik fotoğraf 9-    Yerleşim Yeri ve Adres Belgesi (Kare kodlu e-Devlet çıktısı kabul edilmektedir.) 10-    Adli Sicil kaydı ve Adli Sicil Arşiv kaydı olmadığına dair belge (e-Devlet çıktısı “Resmi Kuruma” hitaben alınmalıdır.) 11-    Herhangi bir kamu kurumu ya da kamu hizmeti sunan bir kurumda çalışanlardan (daha ilkin çalışıp ayrılanlar da dahil) çalmış olduğu kurumdan alacakları onaylı hizmet belgesi AÇIKLAMALAR: 1.    Doçent ekibine profesörler, Dr. Öğr. Üyesi kadrolarına profesör ve kadro ünvanı doçent olanlar müracaat yapması imkansız. 2.    Eksik belge ile meydana getirilen başvurular kabul edilmeyecektir. 3.    İdare lüzumlu görmüş olduğu takdirde ilanın her aşamasını ve duyuru edilen her pozisyonu iptal edebilir. 4.    Üniversitemizin duyuru ve duyuru takviminde değişikli yapma hakkı saklıdır.  

İLANIN YAYIM TARİHİ: 17 Kasım 2023SON BAŞVURU TARİHİ: 01 Aralık 2023BAŞVURU ADRESİ: Yeniköy Merkez Mah. Ilıca Cadde Bizim Sokak NO: 29 Başiskele/ KOCAELİİLANIN YAYINLANACAĞI WEB ADRESİ: www.kocaelisaglik.edu.tr

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.