DOLAR 28,8983 0.06%
EURO 31,4259 -0.25%
ALTIN 1.908,101,00
BITCOIN 11222693,23%
İstanbul
16°

AÇIK

06:31

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Görevlisi alım ilanı

Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Görevlisi alım ilanı

ABONE OL
17 Kasım 2023 10:09
Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Görevlisi alım ilanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kurumumuz bünyesinde çalıştırılmak suretiyle, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) maddesine bakılırsa görevlendirilmek suretiyle, KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle, aşağıda belirtilen unvan ve nitelikle sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Görevlisi alım ilanı

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

KOCAELİ SAĞLIK VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

KOCAELİ

Semt-Mahalle

Başiskele

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

17.11.2023

 Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden ÖĞRETİM ELEMANI ALIM İLANI      Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ilgili maddeleri ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Imtihan ile Giriş Imtihanlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine doğal olarak sözleşmeli statüde tam zamanlı Öğretim elemanı alınacaktır. İlan edilen kadrolara müracaat edecek adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesindeki genel şartlar ile ilgili Kanun ve Yönetmelikte belirtilen koşulları elde etmiş olmaları ve aşağıda belirtilen belgelerle beraber bizzat yada posta kanalıyla ilanda belirtilen adrese başvurmaları gerekmektedir. Başvuru süresi ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gündür.  

İLAN NOBİRİMİBÖLÜMÜ/ ANABİLİM DALI/ PROGRAM/KADRO ÜNVANIADEDİALESYAB. DİLÖZEL ŞARTLAR2023-106Avrupa Meslek YüksekokuluEczane Hizmetleri Pr.Öğr. Gör. (Ders Verecek)1SAY-70MuafEczacılık Fakültesi mezunu olmak.

 İSTENİLEN BELGELER: 1-    Kadroya müracaat formu. (Web sayfasında mevcut) 2-    YÖK Formatında Özgeçmiş, ekinde gösterim sıralaması 3-    Lisans, yüksek lisans mezuniyet belgesinin aslı yada ıslak imzalı mühürlü sureti yada e-Devlet üstünden alınan kare kodlu mezuniyet belgesi 4-    Lisans/Lisansüstü öğrenimlerini yurt haricinde tamamlayan adaylar için Yükseköğretim Kurulu’nca onaylanmış denklik belgesinin aslı yada ıslak imzalı mühürlü sureti 5-    Lisans ve yüksek lisans not döküm belgesi (Transkript) yada ıslak imzalı mühürlü sureti. 6-    ALES Belgesi, (Kare kodlu e-Devlet çıktısı kabul edilmektedir.) 7-    Nüfus Cüzdan Fotokopisi 8-    Son altı ay içinde çekilmiş 1 tane biyometrik fotoğraf 9-    Yerleşim Yeri ve Adres Belgesi (Kare kodlu e-Devlet çıktısı kabul edilmektedir.) 10-    Adli Sicil kaydı ve Adli Sicil Arşiv kaydı olmadığına dair belge (e-Devlet çıktısı “Resmi Kuruma” hitaben alınmalıdır.) 11-    Herhangi bir kamu kurumu ya da kamu hizmeti sunan bir kurumda çalışanlardan (daha ilkin çalışıp ayrılanlar da dahil) çalmış olduğu kurumdan alacakları onaylı hizmet belgesi. AÇIKLAMALAR: 1.    Eksik belge ile meydana getirilen başvurular kabul edilmeyecektir. 2.    İdare lüzumlu görmüş olduğu takdirde ilanın her aşamasını ve duyuru edilen her pozisyonu iptal edebilir. 3.    Üniversitemizin duyuru ve duyuru takviminde değişikli yapma hakkı saklıdır.  

Duyuru Başlama Tarihi17 Kasım 2023Son Başvuru Tarihi01 Aralık 2023Ön Değerlendirme Tarihi06 Aralık 2023Giriş Imtihan Tarihi08 Aralık 2023Nihai Değerlendirme Sonuç Tarihi12 Aralık 2023Kabul edilecek Başvuru ŞekliBizzat yada Posta ileBaşvuru AdresiKocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Yeniköy Merkez Mah. Ilıca Cadde Bizim Sokak NO: 29 Başiskele/KOCAELİSonuçların Açıklanacağı İnternet Adresiwww.kocaelisaglik.edu.tr

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.