DOLAR 20,1010 0.65%
EURO 21,6086 0.99%
ALTIN 1.257,340,61
BITCOIN 5602193,39%
İstanbul
19°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

28 MAYIS 2023 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI
(Düzeltme ilanı) Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden

(Düzeltme ilanı) Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden

ABONE OL
24 Mayıs 2023 09:29
(Düzeltme ilanı) Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kurumumuz bünyesinde çalıştırılmak suretiyle, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) maddesine bakılırsa görevlendirilmek suretiyle, KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle, aşağıda belirtilen unvan ve nitelikle sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

(Düzeltme ilanı) Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

SİVAS BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

SİVAS

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

24.05.2023

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden:
DÜZELTME İLANI

12 Mayıs 2023 tarihindeki ve 32188 sayılı Resmî Gazete’de aslına uygun piyasaya çıkan 2023BP1, 2023BP3, 2023BP4, 2023TKN02, 2023UBKM1, 2023PRG01 ve 2023Ç/SP01 nolu sözleşmeli personel ilanlarımızın “cinsiyet” ve “kalite açıklaması” kısımları aşağıdaki şekliyle düzeltilmiştir. İlgililere ilanen duyurulur.
 

İLAN NO POZİSYON ADET ÖĞRENİM
DURUMU CİNSİYET NİTELİK AÇIKLAMASI* 2023BP1 Ofis Personeli 1 Ön lisans Erkek – Yükseköğretim Kurumlarının Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Fotoğraf yada Fotoğrafçılık ön lisans programlarından birinden mezunu olmak.
– 2022 KPSS P93 puanı 60 ve üstü olmak.
– Başvuru bitim zamanı itibariyle 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış olmak.
– Belgelendirmek kaydıyla, minimum 1 (bir) yıl fotoğrafçılık ve/yada kameramanlık faaliyetleri ile ilgili mesleki deneyime haiz olmak. (Tecrübe bilgisini, barkotlu SGK hizmet dökümü ile ibraz etmek)
– Yapılacak vazife gereği mesai saatleri haricinde ve hafta sonları çalışmaya engel herhangi bir durumu olmamak.
– Muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş yada muvazzaf askerlik hizmetinden
muaf olmak. 2023BP3 Ofis Personeli 1 Lisans Erkek/ Kadın – Yükseköğretim Kurumlarının İnsan Kaynakları Yönetimi yada İnsan Kaynakları lisans programlarının birinden mezun olmak.
– Erkek adaylar için Muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş yada muvazzaf askerlik hizmetinden muaf olmak.
– Başvuru bitim zamanı itibariyle 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış olmak.
– 2022 KPSS P3 puanı 60 ve üstü olmak. 2023BP4 Ofis Personeli 1 Ön lisans Erkek/ Kadın – Yükseköğretim Kurumlarının Bilgisayar Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojisi Kısmı, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgi Teknolojileri, Yönetim Bilişim Sistemleri lisans programlarının birinden mezun olmak.
– Başvuru bitim zamanı itibariyle 25 (yirmi beş) yaşını doldurmamış olmak.
– KPSS 2022 P93 Puanı 60 ve üstü olmak.
– Erkek adaylar için Muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş yada muvazzaf askerlik hizmetinden muaf olmak. 2023TKN02 Tekniker 1 Ön lisans Erkek – Yükseköğretim Kurumlarının Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama ön lisans programlarının birinden mezun olmak
– Extreme Network Uygulamalı Eğitimi, Siber Güvenlik Eğitimi, Dijital Güvenlik Eğitimi, Güvenli İnternet Hizmeti Eğitimi Katılım Belge/Sertifikalarından birine sahibi olmak.
– Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü IHA Pilot Belge/Sertifikası sahibi olmak. (Üniversitemizin ilgili proje/program ve güvenlik protokolleri kapsamında Drone vb. hava araçlarının kullanılabilmesi için)
– Bilgisayar Operatörü, Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri, Bilgisayar Programcılığı Teknikeri, Yazılım Tasarımcısı, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Teknikeri alanlarında minimum 5 yıl deneyim sahibi olmak (Tecrübe bilgisini, barkotlu SGK hizmet dökümü ile ibraz etmek)
– Tercihen PHP, Java yada .NET dillerinden minimum ikisinde deneyim sahibi olmak.
– Tercihen JQuery, AJAX Teknolojileri, CSS, JavaScript, HTML, XHTML benzer biçimde Web Teknolojilerinden minimum ikisine başat ve deneyimli olmak.
– Tercihen Web servisleri, Web Sunucusu benzer biçimde teknolojilere başat olmak.
– Tercihen Veri tabanı sistemleri hakkında ve iyi düzeyde SQL bilgisine haiz…

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.