DOLAR 27,2165 0.25%
EURO 28,8494 -0.32%
ALTIN 1.675,68-0,26
BITCOIN 716591-0,51%
İstanbul
24°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Çankırı Belediyesi sözleşmeli personel alım ilanı

Çankırı Belediyesi sözleşmeli personel alım ilanı

ABONE OL
18 Eylül 2023 10:50
Çankırı Belediyesi sözleşmeli personel alım ilanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kurumumuz bünyesinde görevlendirilmek suretiyle, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) maddesine nazaran görevlendirilmek suretiyle, KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle, aşağıda belirtilen unvan ve nitelikle sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Çankırı Belediyesi Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapacak

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

ÇANKIRI BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Kent

ÇANKIRI

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

16.09.2023

Başvuru Süresi

23/10/2023  –  27/10/2023 tarihleri içinde

Çankırı Belediye Başkanlığından:
İLK DEFA ATANMAK ÜZERE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Çankırı  Belediye  Başkanlığı  bünyesinde  5393  sayılı  Belediye  Kanununun  49  uncu maddesi   ile   Mahalli   İdarelere   İlk   Defa   Atanacaklara   Dair   Imtihan   ve   Atama   Yönetmeliği hükümlerine nazaran aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı  ve  öteki  şartları  taşımak  kaydıyla,  belirtilen  boş  pozisyonlara  tam  zamanlı  sözleşmeli personel alınacaktır.
 

Sıra No Ünvanı Hizmet Sınıfı Derecesi Adedi Niteliği Cinsiyeti KPSS
Puan Türü KPSS
Taban Puanı 1 Eğitmen GİH 7 1 – Lisans düzeyinde eğitim veren
Fakültelerin Alman Dili ve Edebiyatı, Kore Dili ve
Edebiyatı yada Japon Dili ve Edebiyatı
Bölümlerinden mezun olmak.
– En azca (B) sınıfı
sürücü belgesine haiz olmak. Erkek/ Kadın P3 En azca 60 Puan 2 Teknisyen TH 10 1 – Anadolu Teknik, Anadolu Meslek ve Endüstri Meslek Liselerinin Bilişim Teknolojileri
Bölümlerinden mezun olmak.
– En azca (B) sınıfı sürücü belgesine
haiz olmak. Erkek/ Kadın P94 En azca 70 puan

BAŞVURU GENEL VE ÖZEL ŞARTLARI:
Çankırı Belediye Başkanlığının boş bulunan eğitmen  ve  uygulaman  pozisyonu  için  yapılacak  başvurularda  uyulması  ihtiyaç duyulan  genel  ve  hususi şartlar alttadır.

1.  BAŞVURU  GENEL  ŞARTLARI:  
İlan  edilen  eğitmen  ve  uygulaman  pozisyonuna atanmak için başvuracak adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 40 ıncı maddesi ile 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir.
•   Türk Vatandaşı olmak,
•   Kamu haklarından yoksun bulunmamak,
•   Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl yada daha çok süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp,  rüşvet,  hırsızlık,  dolandırıcılık,  sahtecilik,  itimatı  kötüye  kullanma,  hileli  batkı,  ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan meydana gelen malvarlığı değerlerini aklama yada kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
•   Erkek  adaylar  için  askerlik  durumu  itibariyle,  askerlikle  ilgisi  bulunmamak  yada askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş yada yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
•    Görevini  sürekli  yapmasına  engel  olabilecek  akıl  hastalığı  yada  bedensel  engeli bulunmamak.
•   İlan edilen pozisyonlar için aranan öteki müracaat şartlarını taşımak,

2. BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI:
•   İlan edilen unvanlar için, mezun olunan okul itibari ile tahsil şartlarını taşımak ve bu öğrenimle  ilgili  olarak  2022  yılı  Kamu  Personeli  Seçme  Sınavından  (KPSS)  alım  yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.
•   Daha   ilkin   çalmış olduğu   kamu   kurum   ve   kuruluşlarından   disiplinsizlik   yada   etik nedenlerle çıkarılmış olmamak,
•   13.10.1983…

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.