DOLAR 27,2137 0.25%
EURO 28,8333 -0.37%
ALTIN 1.675,84-0,25
BITCOIN 716465-0,77%
İstanbul
24°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bozköy Belediye Başkanlığı Sözleşmeli Personel alacak

Bozköy Belediye Başkanlığı Sözleşmeli Personel alacak

ABONE OL
18 Eylül 2023 15:20
Bozköy Belediye Başkanlığı Sözleşmeli Personel alacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kurumumuz bünyesinde çalıştırılmak suretiyle, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) maddesine bakılırsa görevlendirilmek suretiyle, KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle, aşağıda belirtilen unvan ve nitelikle sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Bozköy Belediye Başkanlığı Sözleşmeli Personel alacak

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

BOZKÖY BELEDİYE BŞK.

Kent

NİĞDE

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

16.09.2023

Niğde İli Bozköy Belediye Başkanlığından:
İLK DEFA ATANMAK ÜZERE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI
 

Niğde ili Bozköy Belediye Başkanlığı bünyesinde 5393 sayılı Belediye Kanununun 49 uncu maddesi ile Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Imtihan ve Atama Yönetmeliği hükümlerine bakılırsa aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve öteki şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş pozisyonlara tam zamanlı sözleşmeli personel alınacaktır.
 

Sıra No Ünvanı Hizmet Sınıfı Derecesi Adedi Niteliği Cinsiyeti KPSS
Puan Türü KPSS
Taban Puanı 1 Mühendis TH 8 1 – Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Harita Mühendisliği kısmı mezunu olmak
– En azca (B) sınıfı sürücü belgesine haiz olmak. Erkek/ Kadın P3 En azca 75 Puan almak

 

BAŞVURU GENEL VE ÖZEL ŞARTLARI:
Bozköy Belediye Başkanlığının boş bulunan Mühendis pozisyonu için yapılacak başvurularda uyulması ihtiyaç duyulan genel ve hususi şartlar alttadır.

1.    BAŞVURU GENEL ŞARTLARI:

İlan edilen Mühendis pozisyonuna atanmak için başvuracak adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 40 ıncı maddesi ile 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir.
•    Türk Vatandaşı olmak.
•    Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
•    Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl yada daha çok süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, itimatı kötüye kullanma, hileli batkı, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan meydana gelen malvarlığı değerlerini aklama yada kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
•    Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle, askerlikle ilgisi bulunmamak yada askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş yada yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
•    Görevini sürekli yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı yada bedensel engeli bulunmamak.
•    İlan edilen pozisyon için aranan öteki müracaat şartlarını taşımak.

2.    BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI:
•    İlan edilen unvan için mezun olunan okul itibari ile tahsil şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.
•    Daha ilkin çalmış olduğu kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik yada etik nedenlerle çıkarılmış olmamak.
•    13.10.1983 tarihindeki ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen minimum
(B)    sınıfı sürücü belgesine haiz olmak.
 
3.    BAŞVURU ESNASINDA ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER:
Başvuru esnasında;
Sınava girmek isteyen adaylar, https://bozkoy.bel.tr/ adresi üstünden elektronik ortamda indirilip, imzalanarak BAŞVURU FORMUNA aşağıdaki belgeleri ekleyeceklerdir.
•    Nüfus cüzdanı aslı yada Kurumumuzca onaylanmak suretiyle fotokopisi,
•    Diploma yada Mezuniyet Belgesinin aslı yada noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce onay edilebilir),
•    Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı yada noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce…

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.