DOLAR 32,3607 0.17%
EURO 34,4602 -0.71%
ALTIN 2.437,27-0,95
BITCOIN 2091727-4,64%
İstanbul
17°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Aksaray Üniversitesi Rektörlüğünden Sözleşmeli Personel Alım İlanı

ABONE OL
19 Şubat 2024 15:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kurumumuz bünyesinde çalıştırılmak suretiyle, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) maddesine gore görevlendirilmek suretiyle, KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle, aşağıda belirtilen unvan ve nitelikle sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Aksaray Üniversitesi Rektörlüğünden Sözleşmeli Personel Alım İlanı

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

AKSARAY

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

19.02.2024

Aksaray Üniversitesi Rektörlüğünden: 4/B (SÖZLEŞMELİ PERSONEL) ALIM İLANI

Üniversitemize 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4’üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca çalıştırılmak suretiyle, 06.06.1978 tarihindeki ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulmuş olan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”da yer edinen Ek 2 nci maddenin (b) fıkrası gereğince “Yazılı ve/yada sözlü imtihan yapılmaksızın, Kamu Personeli Seçme Imtihanı (KPSS) (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle” aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.  td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}

İLAN NO

ÜNVANI

ÖĞRENİM

ADET

ARANILAN ŞARTLAR

BP1

Ofis Personeli

Ön lisans

1

-2022 yılı KPSS (P93) Puan türünden minimum 60 puan almış olmak. -35 yaşından gün almamış olmak. -Ofis Yönetimi, Ofis Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Ofis Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Hastane Yönetimi ve Organizasyon, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Sağlık Yönetimi ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

BP2

Ofis Personeli

Ön lisans

2

-2022 yılı KPSS (P93) Puan türünden minimum 60 puan almış olmak. -35 yaşından gün almamış olmak. -Maliye, Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, İşletme- Muhasebe ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

BP3

Ofis Personeli

Ön lisans

1

-2022 yılı KPSS (P93) Puan türünden minimum 60 puan almış olmak. -35 yaşından gün almamış olmak. -Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Muhabere ve Elektronik Bilgi Sistemleri, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama, Bilgisayar Bilimleri ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

ST1

Sağlık Teknikeri

Ön lisans

1

-2022 yılı KPSS (P93) Puan türünden minimum 60 puan almış olmak. -35 yaşından gün almamış olmak. -Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

ST2

Sağlık Teknikeri

Ön lisans

1

-2022 yılı KPSS (P93) Puan türünden minimum 60 puan almış olmak. -Ağız Diş Sağlığı, Ağız ve Diş Sağlığı, Diş Teknik Sekreterliği, Diş Hekimliği-Hijyen ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

ST3

Sağlık Teknikeri

Ön lisans

1

-2022 yılı KPSS (P93) Puan türünden minimum 60 puan almış olmak. -35 yaşından gün almamış olmak. -Diş Protez, Diş Protez Teknikerliği, Diş Protez Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

DP1

Destek Personeli

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

3

-2022 yılı KPSS (P94) Puan türünden minimum 60 puan almış olmak. -35 yaşından gün almamış olmak. -Ortaöğretim (Lise ve dengi) kurumlarının herhangi bir programından mezun olmak. -MEB onaylı Hijyen belgesi sahibi olmak. -657 sayılı Kanunun Yardımcı Hizmetler Sınıfına ilişik tüm görevleri yerine getirmek. -Vazife yapacağı birimlerin açık ve kapalı mekanlarında temizlik, rahat bakım-onarım, taşıma, ısıtma, aşçılık, servis, garsonluk, kar temizliği, çevre düzenlemesi yapmak, çim biçmek, çiçek ve peyzaj bakımı, budama, sulama işlemlerini yürütmek benzer biçimde işlerini sürekli yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANACAK ŞARTLAR: İlan edilen pozisyonlara başvuracak adaylarda aşağıda belirtilen genel şartlar ile yukarıdaki tabloda “Aranılan Şartlar” kısmındaki hususi şartlar aranacaktır.   1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen; – Türk Vatandaşı olmak  – Kamu haklarından yoksun bulunmamak,   – Askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş yada yedek sınıfa geçirilmiş olmak, – Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl yada daha çok süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, itimatı kötüye kullanma, hileli batkı, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan meydana gelen…

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.