DOLAR 27,4644 -0.02%
EURO 28,8842 0.1%
ALTIN 1.613,200,02
BITCOIN 753743-1,23%
İstanbul
21°

PARÇALI AZ BULUTLU

05:29

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

ABONE OL
29 Mayıs 2023 11:19
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

İSTANBUL

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

27.05.2023

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğünden:

ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 02.11.2018 tarih ve 30583 sayılı Resmî Gazete’de piyasaya sürülen Devlet Yükseköğretim Kurumlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelik hükümleri, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi hükümleri ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümleri uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır. İlan edilen kadrolara uygun olmadığı anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır.
Profesör ekibi sürekli statüde olup başvuracak adayların “Başlıca Araştırma Eseri” ile beraber başvurusunu aşağıda belirtilen açıklamaya bakılırsa ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde online olarak yapmaları gerekmektedir.
Doçent ekibi sürekli statüde olup başvuracak adayların başvurusunu aşağıda belirtilen açıklamaya bakılırsa ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde online olarak yapmaları gerekmektedir.
Doktor Öğretim Üyesi ekibine başvuracak adayların başvurusunu aşağıda belirtilen açıklamaya bakılırsa ilanın yayım tarihinden i tibaren 15 gün içinde online olarak yapmaları gereknektedir.
Öğretim Üyesi Kadroları için Başvuru Şekli, Diğer Açıklamalar ve Mühim Hususlar
1-            Adaylar başvurularını, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde https://akbys.sbu.edu.tr adresi üstünden Sağlık Bilimleri Üniversitesi Akademik Bilgi Yönetim Sistemini (AKBYS) kullanarak elektronik ortamda online olarak yapacaklardır. Başvuru esnasında başvuruya esas bilimsel faaliyetlerin yanısıra kimlik ve istenilen öteki onaylı belgelerin eksiksiz olarak sisteme okunaklı şekilde yüklenmesi gerekmektedir. Bizzat yada posta/kargo ile meydana getirilen başvurular kabul edilmeyecektir.
2-            Adaylar https://akbys.sbu.edu.tr adresinden seçecekleri giriş yöntemiyle sisteme giriş yaparak özgeçmiş ve bilimsel faaliyetleri ile öteki informasyon ve belgelerini sistem menülerini kullanarak sisteme yükledikten sonrasında atanmak istedikleri kadro için müracaat talebi oluşturacaklardır. Adayların müracaat talebi ile oluşturacakları Aday Özgeçmiş ve Bilimsel Faaliyet Dosyasını müracaat gönderme ve seyretme menüsü üstünden açık ilanda yer edinen ilgili kadro ile ilişkilendirip müracaat gönder ikonu ile başvurusunu onay işlemi için göndermesi gerekmektedir. (Not: Herhangi bir ilana yapılmış olan müracaat aday tarafınca ihtimaller içinde hatalar için ilanın açık kalmış olduğu süre içinde gerekçe belirtilerek geri çekilebilir ve yeniden onay işlemi için gönderilebilir.) Başvuran adayların Başvuru İçin Gerekli Belgeler sayfasında yer edinen “Yayın Listesini içeren Akademik Özgeçmiş, Vesikalık Fotoğraf, Kimlik Belgesi (Ön ve arka yüz), Yabancı Dil Belgesi, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora/uzmanlık, Yan Dal Uzmanlık Belgesi, Doçentlik Belgesi, Askerlik Durum Belgesi, (Erkek adaylar için), Hizmet Belgesi (Çalmış olduğu kurumdan alınan onaylı yada e-Devlet HİTAP Hizmet Dökümü), Yurtdışından alınmış diplomalar için Denklik Belgesi” belgelerini var ise arka yüzleri ile beraber eksiksiz yüklemeleri gerekmektedir.
 
3-            Evrak incelemesi ilgili komisyonca adayın online başvuruda sisteme yüklediği belgeler üstünden yapılacak olup başvuruya esas ve istenilen özellikte olmayan belgelerin tespit edilmesi halinde adayın başvurusu geçersiz sayılacaktır.
4-            Başvuru sistemine gerçeğe…

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.