DOLAR 27,1479 0.08%
EURO 29,0073 0.11%
ALTIN 1.680,480,38
BITCOIN 722028-0,08%
İstanbul
25°

AÇIK

16:29

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyeleri alacak

Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyeleri alacak

ABONE OL
18 Eylül 2023 12:00
Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyeleri alacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyeleri alacak

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

NİĞDE

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

18.09.2023

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nın Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği ile Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca onaylanan Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır.
Doçent ve Profesör kadroları sürekli statüde olup adayların; 2547 sayılı Kanun’un 24. ve 26. maddesinde belirtilen şartlara, Doktor Öğretim Üyesi ekibine başvuracak adayların ise 2547 sayılı Kanun’un 23. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerine ve 657 sayılı Kanunun 48. Maddesinde belirtilen genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir
İlanda yer edinen unvanlar için Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerinde belirtilen yabancı dil koşuluna ilişkin KPDS, ÜDS, YDS, YÖK DİL yada eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca kabul edilen Yabancı Dil imtihanlarının birinden yabancı dil puanı başarı koşulunun sağlanması ve Bakanlar Kurulu Kararları ve mahkeme kararlarınca terör örgütü olarak kabul edilmiş olan FETÖ/PDY, PKK ve DAEŞ başta olmak suretiyle tüm terör örgütleriyle herhangi bir irtibatı yada iltisakı bulunmaması gerekmektedir.
İlan edilen Doçent ekibine Profesörler, Doktor Öğretim Üyesi Kadrosuna ise Doçentler başvuramaz. Kurumumuz lüzumlu durumlarda ilanının her aşamasında iptal ve/yada değişim yapma hakkına haizdir.
İSTENİLEN BELGELER
Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı’nın internet sayfası basılı formlar modülünde yer edinen “Öğretim Üyesi Başvuru Dilekçesi” ile özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 tane fotoğraf, hizmet belgesi, yabancı dil belgesi, lisans-yüksek lisans-doktora belgesi, profesör ve doçent kadroları için doçentlik başarı belgesi, puanlama tablosu ve gösterim listesinden oluşan müracaat dosyası ile aynı belgelerle beraber bilimsel emek harcama ve yayınlarını kapsayan Profesör ekibi için 6 tane (1 fizyolojik+6 dijital(Flash Bellek) ), Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadroları için 4 tane (1 fizyolojik + 4 dijital (Flash Bellek)), bilimsel gösterim dosyalarını ilave ederek Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı’na bizzat yada posta ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir 02/10/2023 tarihinden sonrasında bizzat yada posta ile meydana getirilen başvurular dikkate alınmayacaktır. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış olması gerekmektedir.

NOT: 2547 sayılı Kanun’un Ek-38. Maddesi uyarınca belirlenen %30 kotası ile müracaat yapılabilecek Doktor Öğretim Üyesi ekibi bulunmamaktadır.
İLAN RESMİ GAZETE TARİHİ    : 18/09/2023
LAN RESMİ GAZETE SAYISI    :
İLAN BAŞLAMA TARİHİ    : 18/09/2023
İLAN BİTİŞ TARİHİ    : 02/10/2023
 

SN BÖLÜM ANABİLİM DALI KADRO ÜNVANI ADET AÇIKLAMA DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 1 KLİNİK BİLİMLER AĞIZ, DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 İlgili alanda uzmanlığını almış olmak. Dental Pulpa Mezenkimal Kök Hücreleri üstünde Hypericum Perforatum Etanol Ekstresinin Pluripotent Erk Etkisi üstüne emek harcamalar yapmış olmak. 2 KLİNİK
BİLİMLER ÇOCUK DİŞ
HEKİMLİĞİ DOKTOR ÖĞRETİM
ÜYESİ 1 İlgili alanda uzmanlığını almış olmak. 3 KLİNİK
BİLİMLER ENDODONTİ DOKTOR ÖĞRETİM
ÜYESİ 1 İlgili alanda uzmanlığını almış olmak. 4 KLİNİK…

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.