DOLAR 28,8681 -0.26%
EURO 31,4921 -0.97%
ALTIN 1.887,85-0,70
BITCOIN 10905010,03%
İstanbul
16°

KAPALI

06:30

İMSAK'A KALAN SÜRE

TÜBİTAK Güvenlik Görevlisi Alacak

TÜBİTAK Güvenlik Görevlisi Alacak

ABONE OL
21 Ağustos 2019 16:35
TÜBİTAK Güvenlik Görevlisi Alacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) 5 adet Silahlı Güvenlik Görevlisi alacağını, adayların taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak. 

667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulu’nca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği olmaması gerekmektedir.

PERSONEL KRİTERLERİ

– T.C. vatandaşı olmak,
– Kamu haklarından yasaklanmamış olmak,
– Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak,
– Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Belgesine sahip olmak,
– Vardiyalı çalışma ve gece çalışması yapmaya engel bir durumu olmamak,
– İşe alınacak Özel Güvenlik Görevlisinin Ankara ilinde ikamet etmesi gerekmektedir.

BELGE TESLİM TARİHİ VE YERİ

– İŞKUR tarafından bildirilen nihai listede yer alan adayların Ek-1’de yer alan belgeleri, 29.08.2019 tarihinden itibaren 04.09.2019 tarihi mesai bitimi saat 17:30’a kadar insan.kaynaklari@tubitak.gov.tr adresine e-posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir.

– Son başvuru tarihi 04.09.2019 mesai bitiminden sonra yapılan başvurular ile e-postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Belgelerini göndermeyen ya da eksik gönderenler ile geçersiz başvurular kura çekimine ve sözlü mülakata alınmayacaktır.

KURA TARİHİ VE YERİ

Noter huzurunda yapılacak olan kura çekimi 10.09.2019 tarihinde saat 10:00’da Tunus Caddesi No:80 Çankaya /ANKARA adresinde bulunan Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlık binasında yapılacak olup, www.tubitak.gov.tr adresinden duyurulacaktır. Adaylar, istemeleri hâlinde kura çekimini izleyebilirler. Bu duyuru tebligat mahiyetinde olup, ayrıca ilgililerin adreslerine posta yoluyla tebligat yapılmayacaktır. 

MÜLAKAT TARİHİ VE YERİ

Sözlü mülakat gün, saat ve yeri ile mülakata katılmaya hak kazanan adaylar www.tubitak.gov.tr adresinden duyurulacaktır. Bu duyuru tebligat mahiyetinde olup, ayrıca ilgililerin adreslerine posta yoluyla tebligat yapılmayacaktır.

TALEP EDİLEN BELGELER

– TÜBİTAK İş Başvuru Formu
– Özgeçmiş
– Diploma fotokopisi
– Sağlık raporu ve terörle mücadelede yaralandığını gösteren komutanlık yazısı
– Silahlı Özel Güvenlik Belgesi

    En az 10 karakter gerekli

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.