TÜBİTAK 36 Personel Alacak

ABONE OL
23 Mayıs 2019 23:52
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı değişik sınıflarda toplam 36 Personel alınacağını duyurdu. Alınacak personel ve başvuru tarihi şu şekildedir.

22 Adet Araştırma Kadrosuna Tahsis Edilecek Personel Özellikleri;

Lisans Bölümleri Makine Mühendisliği bölümünü bitirmiş ya da 2018-2019 Eğitim- Öğretim Yılı Bahar döneminde bitirebilecek durumda olmak.

Lisans Bölümleri Endüstri Ürünleri Tasarımı, Endüstriyel Tasarım Mühendisliği veya Endüstriyel Tasarım bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Lisans Bölümleri Veteriner Fakültesi, Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Moleküler Biyoloji, Biyomühendislik ve Genetik, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji, Biyomühendislik, Biyoteknoloji, Tarımsal Biyoteknoloji, Kimya, Kimya Mühendisliği, Kimya ve Süreç Mühendisliği, Kimya-Biyoloji Mühendisliği veya Biyokimya bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Lisans BölümleriBiyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Moleküler Biyoloji, Biyomühendislik ve Genetik, Biyoinformatik ve Genetik, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji, Biyoteknoloji, Kimya-Biyoloji Mühendisliği, Biyokimya veya Biyomühendislik Bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Lisans Bölümleri Eczacılık Fakültesi, Biyoloji, Biyomühendislik, Moleküler Biyoloji, Genetik, Biyomühendislik ve Genetik, Gıda Mühendisliği, Kimya, Kimya Mühendisliği, Kimya ve Süreç Mühendisliği veya Kimya- Biyoloji Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Lisans Bölümleri Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Moleküler Biyoloji, Biyomühendislik ve Genetik, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji, Gıda Mühendisliği bölümlerinden veya Veteriner, Tıp, Eczacılık Fakültelerinden birini bitirmiş olmak.

Lisans Bölümleri Biyoinformatik ve Genetik, Bilgisayar-Enformatik, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Mühendisliği, Biyoloji, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Biyoteknoloji, Moleküler Biyoloji, Biyomühendislik ve Genetik, Kimya, Kimya Mühendisliği, Kimya-Biyoloji Mühendisliği, Biyokimya veya Biyomühendislik bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Lisans Bölümleri Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji, Biyoteknoloji, Moleküler Biyoloji, Biyomühendislik ve Genetik, Biyoinformatik ve Genetik, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji, Kimya, Kimya Mühendisliği, Biyokimya, Kimya ve Süreç Mühendisliği, Kimya-Biyoloji Mühendisliği, Biyomühendislik bölümlerinden veya Veteriner, Tıp, Eczacılık Fakültelerinden birini bitirmiş olmak.

Lisans Bölümleri Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Biyomühendislik, Moleküler Biyoloji, Biyomühendislik ve Genetik, Biyoinformatik ve Genetik, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji bölümlerinden veya Veteriner, Tıp Fakültelerinden birini bitirmiş olmak.

Lisans Bölümleri Moleküler Biyoloji ve Genetik, Moleküler Biyoloji, Biyomühendislik, Biyomühendislik ve Genetik, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji, Kimya ve Süreç Mühendisliği, Kimya-Biyoloji Mühendisliği, Biyoloji bölümlerinden veya Veteriner, Eczacılık Fakültelerinin birini bitirmiş olmak.

Lisans BölümleriBiyoinformatik ve Genetik, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Moleküler Biyoloji ve Genetik Moleküler Biyoloji ve Genetik, Moleküler Biyoloji, Biyomühendislik, Biyomühendislik ve Genetik veya Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Lisans Bölümleri Veteriner Fakültesini bitirmiş olmak.

8 Adet Teknisyen Kadrosuna Tahsis Edilecek Personel Özellikleri;Ön lisans Bölümleri Biyokimya, Kimya Teknolojisi, Eczane Hizmetleri, Laboratuvar Teknolojisi veya Biyomedikal Cihaz Teknolojisi bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Ön lisans Bölümleri Biyokimya, Kimya Teknolojisi, Eczane Hizmetleri veya Laboratuvar Teknolojisi bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Ön lisans Bölümleri Biyokimya, Eczane Hizmetleri, Kimya Teknolojisi, Laboratuvar Teknolojisi veya Biyomedikal Cihaz Teknolojisi bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Ön lisans Bölümleri Biyokimya, Eczane Hizmetleri, Kimya Teknolojisi, Laboratuvar Teknolojisi veya Biyomedikal Cihaz Teknolojisi bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Ön lisans Bölümleri Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Elektronik, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi veya Makine bölümlerinin birini bitirmiş olmak.

5 Adet Memur ve Koruma Memur Kadrosuna Tahsis Edilecek Personel Özellikleri;

Ön Lisans mezunu olmak,

1) T.C. Vatandaşı olmak.

2) Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak.

3) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak.

4) Askerlik ile herhangi bir ilişiği bulunmamak.

5) Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kartı sahibi olmak.

6) Vardiyalı çalışma ve gece çalışması yapmaya engel bir durumu olmamak,

7) En az 2 yıl Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışmış olmak ve istenilen deneyime sahip olduğunu çalışılan işyerleri ile SGK’dan alınacak belgeyle ibraz etmek.

8)Son başvuru tarihi itibariyle 27 yaşını bitirmemiş olmak,

9) İşe alınacak personelin Kocaeli’nin Gebze veya Darıca ilçelerinden birinde ikamet etmesi istenecektir.

1 Adet Engelli Teknisyen ve Tekniker Kadrosuna Tahsis Edilecek Personel Özellikleri;

Ön Lisans Mezunu Olmak,

1) T.C. Vatandaşı olmak.

2) Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak.

3) Fazla mesai yapmaya engel bir durum olmamak.

4) Tercihen Elektrik kuvvetli akım veya zayıf akım sistemlerinde en az 2 (iki) yıl deneyim sahibi olmak.

5) Auto-Cad kullanabilmek ve proje okuyabilmek.

6) Temel düzeyde Microsoft Office programlarını (Word, Excell vs.)

kullanabilmek.

7) Ofis araç gereçlerini (faks, fotokopi vs.) kullanabilmek.

8) Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya muaf olmak.

9) İstanbul veya Kocaeli’nde ikamet ediyor veya edebilecek olmak.

10) Elektrik sistemleri, zayıf akım, mevcut otomasyon sistemlerinin kontrolünü yaparak işletilmesini sağlamak.

11) Sorumluluk alanındaki sistemlerde oluşan arızalara ivedilikle müdahale etmek.

12) Planlı bakım faaliyetleri kapsamında talimat ve prosedürlere uygun bakım/onarım çalışmalarını eksiksiz ve tam olarak yerine getirmek.

13) Tercihen EKAD belgesine sahip olmak.

Başvuru Tarihi ve Yeri;

16 Haziran 2019 Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumumuz internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr) ve Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) web sayfasında yayımlanmakta olup, iş başvuruları da İŞKUR’un web sayfası (https://esube.iskur.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.