DOLAR 27,1479 0.08%
EURO 29,0073 0.11%
ALTIN 1.680,480,38
BITCOIN 722103-0,03%
İstanbul
25°

AÇIK

16:29

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Tokat İli Karayaka Belediyesi Memur alım ilanı

Tokat İli Karayaka Belediyesi Memur alım ilanı

ABONE OL
18 Eylül 2023 13:33
Tokat İli Karayaka Belediyesi Memur alım ilanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tokat İli Karayaka Belediyesi Memur alım ilanı

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

TOKAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Kent

TOKAT

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

18.09.2023

 
Tokat İli Karayaka Belediye Başkanlığından
İLK DEFA ATANMAK ÜZERE MEMURU ALIM İLANI
 

Tokat ili Karayaka Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa doğal olarak olarak çalıştırılmak suretiyle; “Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Imtihan ve Atama Yönetmeliği” hükümlerine bakılırsa aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve öteki şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama kanalıyla kamu çalışanı alınacaktır
 

Sıra No Kadro Ünvanı Hizmet Sınıfı Kadro Derecesi Kadro Adedi Niteliği Cinsiyet KPSS Puan Türü KPSS Taban Puanı 1 Memur GİH 11 1 -Herhangi bir ortaöğretim kurumundan (lise yada dengi okul) mezun olmak.
-En azca (B) sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak. Erkek/ Kadın P94 En azca 60 puan 2 Muhasebeci GİH 8 1 – Üniversitelerin Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finansman, Maliye Lisans programlarının birinden mezun olmak.
-En azca (B) sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak. Erkek/ Kadın P3 En azca 60 puan

 

BAŞVURU GENEL VE ÖZEL ŞARTLARI:
Belediyemize yukarıda belirtilen boş kamu çalışanı kadroları için yapılacak başvurularda uyulması ihtiyaç duyulan genel ve hususi şartlar aşağıda belirtilmiştir.

1-BAŞVURU GENEL ŞARTLARI:
İlan edilen kamu çalışanı kadrolarına atanmak için başvuracak adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 40 ıncı maddesi ile 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir.
a) Türk vatandaşı olmak.
b) Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
c) Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten İşlenen bir suçtan dolayı bir yıl yada daha çok süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, itimatı kötüye kullanma, hileli batkı, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan meydana gelen malvarlığı değerlerini aklama yada kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak yada askerlik çağma gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış ya da ertelenmiş yada yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
e) Görevini sürekli yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı yada bedensel engeli bulunmamak,
f) İlan edilen kadro için aranan öteki müracaat şartlarını taşımak.

2-BAŞVURU İÇİN ÖZEL ŞARTLAR:
a) İlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibari ile tahsil şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş ve alım yapılacak unvanın karşısında belirtilen puan türlerinden asgari KPSS puanını almış olmak.
b) Daha ilkin çalmış olduğu kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik yada etik nedenlerle çıkarılmış olmamak.
c) 13.10.1983 tarihindeki ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen tablonun kalite kısmında belirtilen minimum (B) sınıfı sürücü belgesine haiz olmak.

3-BAŞVURU ESNASINDA ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER:
Başvuru esnasında;
Başvuru Formu, Kurumumuzdan yada Belediyemizin web sayfasından www.karayaka.bel.tr temin edilecektir.

Başvuru formuna aşağıdaki belgeler eklenecektir.
a) Nüfus cüzdanı yada kimlik kartının aslı yada Kurumumuzca onaylanmak suretiyle fotokopisi,
b) Diploma yada mezuniyet belgesinin aslı yada noter onaylı örneği yada e-Devlet’ten alınan kare kodlu…

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.