DOLAR 28,9403 0.05%
EURO 31,4669 -0.01%
ALTIN 1.924,021,84
BITCOIN 1145242-0,03%
İstanbul
10°

HAFİF YAĞMUR

06:31

İMSAK'A KALAN SÜRE

TİKA Sürekli İşçi Alımı Yapacak

TİKA Sürekli İşçi Alımı Yapacak

ABONE OL
1 Temmuz 2019 11:58
TİKA Sürekli İşçi Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı 2 engelli, 3 eski hükümlü ve terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralananlar arasından olmak üzere 5 sürekli işçi alacak. 

BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ;

Başvuracak adaylar Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) https://esube.iskur.gov.tr internet sitesinden 01-05 Temmuz 2019 tarihleri arasında elektronik ortamda yapılacaktır.

SÖZLÜ VE/VEYA YAZILI SINAV İÇİN MÜRACAAT EDENLERDEN İSTENEN BELGELER

1) 2018 yılı KPSS sonuç belgesi
2) Nüfus Cüzdanı/ Kimlik Kartı fotokopisi (Aslı ibraz edilmek kaydıyla)
3)Diploma aslı ve fotokopisi
4)Eski Hükümlü Belgesi aslı veya noter onaylı sureti
5)Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralananlar için durumlarını gösterir sağlık raporu ve belgeleri aslı veya noter onaylı sureti
6) Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması Formu (3 Adet) 

YERLEŞTİRME VE SONUÇLARIN DUYURULMASI

Türkiye İş Kurumu tarafından gönderilen nihai listede asil olarak belirlenen adaylar, Başkanlığın daha sonra belirleyeceği tarihte sözlü ve/veya yazılı sınava tabi tutulacaktır. Sözlü ve/veya yazılı sınav için müracaat edenlerden istenen belgeler, mülakata katılmaya hak kazananların listesi, mülakat yeri ve tarihi ayrıca konu ile ilgili diğer duyurular (http://www.tika.gov.tr) adresinde ilan edilecek olup tebligat mahiyetinde yayınlanacaktır. rıca yazılı tebligat yapılmayacaktır. Posta, kargo ve kurye ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır. Nihai listede asil olarak isimleri geçenler aşağıda belirtilen belgeleri getirerek şahsen müracaatta bulunacaklardır.

    En az 10 karakter gerekli

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.