DOLAR 28,8681 -0.26%
EURO 31,4921 -0.97%
ALTIN 1.887,85-0,70
BITCOIN 10905010,03%
İstanbul
16°

KAPALI

06:30

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alacak

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alacak

ABONE OL
27 Mayıs 2019 15:58
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı emrinde görevlendirilmek üzere, Ankara Gülhane Külliyesine 2 (iki), İstanbul Mektebi Tıbbiye-i Şahane Külliyesine 3 (üç) olmak üzere toplam 5 (beş) Sözleşmeli Bilişim Personeli alacağını duyurdu.

BAŞVURU YERİ, TARİH VE ŞEKLİ;

Başvurular 27.05.2019 ile 14.06.2019 tarihleri arasında üniversitenin resmi internet adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu”nun çıktısını alarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte 14.06.2019 tarihi mesai bitimine kadar İstanbul’u tercih etmek isteyen adayların“Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı (Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane Kampüsü, Tıbbiye Cad. No:38 Selimiye, Üsküdar, İstanbul) adresine, Ankara’yı tercih etmek isteyen adayların “Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ankara Gülhane Külliyesi Emrah Mah. 06018 Etlik/Keçiören/ANKARA) şahsen veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde posta yolu ile ulaştırılması gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra yapılan başvurular ile postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.

ADAYLARIN BAŞVURU ESNASINDA İSTENİLECEK BELGELER;

a) Fotoğraflı Başvuru Formu,

b) Lisans diploması veya okul çıkış belgesinin aslı veya noter onaylı sureti (Belge aslının ibraz edilmesi halinde fotokopisi Kurumumuzca onaylanacaktır),

c) Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge,

d) Son altı ay içerisinde alınmış Adli sicil belgesi,

e) Başvurular İçin Adaylarda Aranacak Genel Nitelikler başlığının belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge (Mesleki tecrübe sürelerinde, lisans mezuniyeti sonrasındaki hizmetler dikkate alınacaktır.),

f) Başvurular İçin Adaylarda Aranacak Genel Nitelikler başlığının belirtilen, en az iki güncel programlama dilini bildiğini gösterir belge,

g) Her bir pozisyon için Özel Şartlarda istenilen sınavla alınmış sertifikalar ile tecrübe veya deneyimi gösteren belgeler,

h) Özgeçmiş,

i) İngilizce dilinde Kamu Personeli Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavından (KPDS) veya Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) alınan puanı veya bu dilde yapılan yabancı dil sınavlarından ve Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen KPDS veya YDS dengi puanı gösterir belgenin aslı veya onaylı sureti (Belge aslının ibraz edilmesi halinde fotokopisi Kurumumuzca onaylanacaktır).

j) KPSS sonuç belgesi,

SINAV TARİHİ, YERİ VE SINAV ŞEKLİ;

Yazılı sınav 04.07.2019 tarihinde saat 09.00’da, sözlü sınav 04.07.2019 tarihinde saat 14.00’te Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıbbiye-i Şahane Külliyesinde yapılacaktır. Yapılacak sınavlar yazılı ve uygulamalı olmak üzere iki aşamalı olarak yapılacaktır.

SINAVLARIN DEĞERLENDİRİLMESİ;

Yazılı ve sözlü sınav sonucunda alınan notların aritmetik ortalaması alınmak suretiyle 100 tam puan üzerinden 70 ve üstü puan alan adayların Sözleşmeli Bilişim Personeli Giriş Sınavı nihai başarı dereceleri tespit edilecektir. Adaylar nihai başarı derecelerine göre sıralamaya tabi tutulacak ve kontenjan sayısı kadar aday başarılı olarak değerlendirilecektir.

    En az 10 karakter gerekli

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.