DOLAR 28,9032 -0.04%
EURO 31,8696 0.16%
ALTIN 1.903,400,35
BITCOIN 10947911,76%
İstanbul
15°

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Üniversitesi Kura ile 28 Sürekli işçi Alacak

İstanbul Üniversitesi Kura ile 28 Sürekli işçi Alacak

ABONE OL
19 Şubat 2020 13:23
İstanbul Üniversitesi Kura ile 28 Sürekli işçi Alacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Üniversite, Noter kurası İŞKUR üzerinden yirmi sekiz sürekli işçi alacak. Adaylar başvurularını 19-23 Şubat 2020 tarihleri arasında İŞKUR aracılığıyla yapabilecekler.

Ayrıca, Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin KPSS’ye girmiş olmaları yeterlidir.

Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

TEMİZLİK PERSONELİ İÇİN ARANAN ÖZELLİKLER

-Ortaöğretim (Lise ve Dengi Okul Mezunu Olmak)

– 30 Yaşını Aşmamış Olmak,

HASTA VE YAŞLI BAKICISI İÇİN ARANAN ÖZELLİKLER

-Ortaöğretim (Lise ve Dengi Okul Mezunu Olmak)

– 30 Yaşını Aşmamış Olmak,

KURA TARİHİ VE YERİ

1.Noter kurasına katılacak olanların isim listesi 25 Şubat 2020 günü (http://istanbulc.edu.tr ile http://personel.istanbulc.edu.tr) internet adresinde DUYURULAR kısmında yayınlanacaktır.

2. Noter huzurunda kura çekimi 27 Şubat 2020 Perşembe günü saat 10:30 da İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Yerleşkesi kapalı spor salonunda (Üniversite Mah. BağlariçiCad No:7 Avcılar-İstanbul)yapılacaktır.

3. Noter kurası sonucu mülakat sınavına katılmaya hak kazanan asil ve yedeklerin listesi Üniversitemiz (http://istanbulc.edu.tr ile http://personel.istanbulc.edu.tr) internet adresinde DUYURULAR kısmında yayınlanacaktır. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde kabul edilecek olup ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

4. İstekli adaylar kura çekimini izleyebilecektir. Ancak kura çekimini izlemek isteyen aday sayısının salon kapasitesinden fazla olması durumunda salon kapasitesinin elverdiği oranda aday kura çekim salonuna alınacaktır.

İŞÇİ OLARAK BAŞVURACAK ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER

1. Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi

2. 2 Adet Vesikalık fotoğraf.

3. Adli Sicil Belgesi

4. SGK’dan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığını almadığını gösterir belge.

5. Askerlik durum belgesi(e devlet çıktısı kabül edilir)

6. Diploma/Mezuniyet Belgesi aslı ve fotokopisi( lise, önlisans veya lisans).

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.