DOLAR 20,0704 0.51%
EURO 21,5466 0.73%
ALTIN 1.254,810,41
BITCOIN 5593942,97%
İstanbul
18°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

28 MAYIS 2023 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI 14 MAYIS 2023 CUMHURBAŞKANLIĞI VE MİLLETVEKİLLİĞ SEÇİM SONUÇLARI
Çağlayancerit Belediye Başkanlığı Memur alım ilanı

Çağlayancerit Belediye Başkanlığı Memur alım ilanı

ABONE OL
25 Mayıs 2023 11:50
Çağlayancerit Belediye Başkanlığı Memur alım ilanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çağlayancerit Belediye Başkanlığı Memur alım ilanı

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

ÇAĞLAYANCERİT BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Kent

KAHRAMANMARAŞ

Semt-Mahalle

Çağlayancerit

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

25.05.2023

 
Kahramanmaraş İli
Çağlayancerit Belediye Başkanlığından
İLK DEFA ATANMAK ÜZERE MEMUR ALIM İLANI
 

 

Kahramanmaraş İli Çağlayancerit Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na doğal olarak olarak çalıştırılmak suretiyle; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Imtihan ve Atama Yönetmeliği ve Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine gore aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve öteki şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama kanalıyla kamu çalışanı alınacaktır.
 

Sıra No Kadro Unvanı Sınıfı Kadro Derecesi Adedi Niteliği Cinsiyeti KPSS Türü KPSS Puanı 1 VHKİ GİH 9 2 -Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İşletme, İktisat ve Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümlerinin birinden mezun olmak.
Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikasına haiz olmak yada {mezun olduğu} okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek. Erkek/ Kadın P3 En azca 60 puan 2 Zabıta Memuru GİH 9 2 -Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İşletme ,İktisat ve Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümlerinin birinden mezun olmak.
-En azca (B) sınıfı sürücü belgesine haiz olmak Erkek/ Kadın P3 En azca 60 Puan 3 Zabıta Memuru GİH 9 1 Herhangi bir önlisans, programlarının birinden mezun olmak,
-En azca (B) sınıfı sürücü belgesine haiz olmak Erkek/ Kadın P93 En azca 60 puan

 

BAŞVURU GENEL VE ÖZEL ŞARTLARI:
Belediyemizin yukarıda belirtilen boş kamu çalışanı kadroları için yapılacak başvurularda uyulması ihtiyaç duyulan genel ve hususi şartlar alttadır.

1) BAŞVURU GENEL ŞARTLARI:
İlan edilen kamu çalışanı kadrolarına atanmak için başvuracak adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 40 ncı maddesi ile 48 nci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir.
a) Türk vatandaşı olmak,
b) Kamu haklarından yoksun bulunmamak,
c) Türk Ceza Kanununun 53 ncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl yada daha çok süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, itimatı kötüye kullanma, hileli batkı, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan meydana gelen malvarlığı değerlerini aklama yada kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,
d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak yada askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş yada yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
e) Görevini sürekli yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı yada bedensel engeli bulunmamak,
f) İlan edilen kadrolar için aranan öteki müracaat şartlarını taşımak,

2) BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI:
a) İlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibari ile tahsil şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanı almış olmak.
b) Daha ilkin çalmış olduğu kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik yada etik nedenlerle çıkarılmış olmamak.
c) Zabıta memuru kadrolarına başvuracaklar için; 657 sayılı Kanunun 48’inci Maddesi’nin (A) fıkrasında belirtilen şartların yanı sıra…

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.