DOLAR 32,5038 0.08%
EURO 34,7826 -0.12%
ALTIN 2.496,260,50
BITCOIN 21101231,50%
İstanbul
14°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi öğretim elemanı alım ilanı

ABONE OL
20 Şubat 2024 09:20
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi öğretim elemanı alım ilanı

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

İSTANBUL

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

20.02.2024

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖĞRETİM ELEMANI ALIM İLANI Üniversitemiz birimlerine; 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunun ilgili maddeleri, Öğretim Üyesi  Dışındaki  Öğretim  Elemanı  Kadrolarına  Yapılacak  Atamalarda  Uygulanacak  Merkezi Imtihan  ile  Giriş  Imtihanlarına  İlişkin  Usul  ve  Esaslar  Hakkında  Yönetmelik  hükümlerine  bakılırsa öğretim Görevlisi  ve  Araştırma  Görevlisi  alınacaktır.  İlgili  Yönetmelikte belirtilen  genel  şartlar ile unvanlara ilişkin  hususi  şartlara ve 657  sayılı  Yasa’nın  48.  maddesinde belirtilen  şartlara haiz adayları İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Maltepe Mahallesi, Yılanlı Ayazma Caddesi, No: 26 P.K.  34010  Cevizlibağ  /  Zeytinburnu  /  İstanbul  adresine  bizzat  müracaat  meydana getirecek  olup,  Son müracaat tarihinden sonrasında meydana getirilen, web ve posta ile meydana getirilen ve noksan evrakla meydana getirilen başvurular dikkate alınmayacaktır.  

BİRİM BÖLÜM/ ANABİLİM DALI/ PROGRAM KADRO ÜNVANI KADRO SAYISI ÖZEL ŞART Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı Kısmı Araştırma Görevlisi 1 Grafik Tasarımı, Görsel İletişim Tasarımı, Animasyon yada Çizgi Film Animasyon bölümlerinden birinden lisans mezunu olmak ve bu alanların birinden yüksek lisans yada doktora yapıyor olmak, Yabancı dilden (İngilizce) minimum 50 puan almış olmak, ALES sözel/eşitağırlık puan türünden minimum 70 puan almış olmak. Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı Programı Öğretim Görevlisi 1 Bilgisayar Bilimleri yada Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri,Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Yapay Zeka ve Veri mühendisliği bölümlerinden birinden lisans mezunu olmak, Bu alanlardan birinde yada muhteviyatında bilgisayar, yazılım, bilişim olan alanların birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak, ALES sayısal puan türünden minimum 70 puan almış olmak. Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Ağız ve Diş Sağlığı Programı Öğretim Görevlisi 1 Diş Hekimliği Fakültesi Lisans Mezunu olmak. ALES sayısal puan türünden minimum 70 puan almış olmak.

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.