DOLAR 32,3388 0.07%
EURO 34,4761 -0.61%
ALTIN 2.485,020,99
BITCOIN 22892130,95%
İstanbul
21°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Rumeli Üniversitesi Öğretim Görevlisi alım ilanı

ABONE OL
21 Haziran 2023 11:46
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul Rumeli Üniversitesi Öğretim Görevlisi alım ilanı

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

İSTANBUL RUMELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

İSTANBUL

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

21.06.2023

 
İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörlüğünden
ÖĞRETİM ELEMANI ALIM İLANI
 

Üniversitemizin aşağıda belirtilen Fakülte Bölümleri için 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Imtihan ile Giriş Imtihanlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” ilgili maddelerine gore Öğretim Elemanı kadrolarına Personel alımı yapılacaktır.

İstenilen Belgeler:
Dilekçe (Başvuru dilekçelerinde başvurulan kadronun, birimi, unvanı ve adayın yazışma detayları; adres, telefon numarası e-posta vs açıkça belirtilecektir.)
Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
YÖK Formatlı Özgeçmiş,
Erkek Adaylar için askerlikle ilgili terhis, erteleme yada muaf bulunduğunu belirten belge,
Adli Sicil Belgesi,
Lisans Diploması yada Geçici Mezuniyet Belgesi Aslı yada Noter Tasdikli Sureti,
Yüksek Lisans Diploması yada Geçici Mezuniyet Belgesi (Aslı yada Noter Tasdikli Sureti) (Devam ediyorsa talebe belgesi),
Lisans Not Döküm Belgesi/Transkript (Aslı yada Noter Tasdikli Sureti), ALES Sonuç Belgesi, (ALES Puan türü olarak 22.05.2019 tarihindeki Yükseköğretim Yürütme Kurulu toplantısı sonucu dikkate alınacaktır.)
Yabancı Dil Sonuç Belgesi (Lisans Programlarına müracaat meydana getirecek adaylardan istenilmektedir. Yükseköğretim Kurulu tarafınca kabul edilen merkezi yabancı dil sınavından minimum 50 puan yada eşdeğerliği kabul edilen bir sınavdan bu puan dengi bir puan almış olmak gerekir. )
Yabancı yükseköğretim kurumu mezunlarının diplomalarının Üniversitelerarası Kurulca denkliğini gösterir belgenin onaylı fotokopisi 2 Adet biyometrik fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş olmalı)
e-Devlet Kapısından alınan kare kodlu belgeler kabul edilir. Süresi içinde yapılmayan ve tamamlanmamış evrakla meydana getirilen başvurular kabul edilmeyecektir.
Müracaatlar bizzat yada posta kanalıyla yapılacaktır.

Öğretim Elemanı başvurularının yapılacağı birim, adres:
T.C. İstanbul Rumeli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Sekreterliği, Meslek Yüksekokulu Sekreterliği Mehmet Balcı Yerleşkesi Yeni Mah. Mehmet Silivrili Cad. No: 38 Silivri/İSTANBUL
T.C. İstanbul Rumeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Sekreterliği Bostancı Yerleşkesi İçerenköy, 3, Mezarlık Sk., 34752 İçerenköy, Atakent/İSTANBUL

İLAN BAŞLANGIÇ TARİHİ : 21.06.2023
İLAN BİTİŞ TARİHİ : 10.07.2023
ÖN DEĞERLENDİRME İLAN TARİHİ : 11.07.2023
SINAV GİRİŞ TARİHİ : 13.07.2023
SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ : 14.07.2023
 

Fakülte/Yüksekokul Bölüm/Program Unvan Kadro Sayısı İlan Hususi Şartı Ales Dil MESLEK YÜKSEOKULU BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 1 Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinin birinden lisans mezunu olup, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Hesaplamalı Bilimler, Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik, alanlarından birinden tezli yüksek lisans derecesine haiz olmak. SAY-70 — UÇAK TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 1 Tayyare Elektrik Elektronik, Tayyare Beden Motor, Havacılık Elektrik ve Elektroniği, Tayyare Beden ve Motor Bakımı bölümlerinin birinden lisans mezunu ve bu bölümlerden birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak. SAY-70 — SİVİL HAVA…

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.