DOLAR 32,3388 0.07%
EURO 34,4761 -0.61%
ALTIN 2.485,020,99
BITCOIN 22892130,95%
İstanbul
21°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Rumeli Üniversitesi Öğretim Elemanları alacak

ABONE OL
29 Ağustos 2023 10:14
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul Rumeli Üniversitesi Öğretim Elemanları alacak

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

İSTANBUL RUMELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

İSTANBUL

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

28.08.2023

İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörlüğünden:
 

Üniversitemizin aşağıda belirtilen Fakülte Bölümleri için 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Imtihan ile Giriş Imtihanlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” ilgili maddelerine bakılırsa Öğretim Elemanı kadrolarına Personel alımı yapılacaktır.
İstenilen Belgeler:
Dilekçe (Başvuru dilekçelerinde başvurulan kadronun, birimi, unvanı ve adayın yazışma detayları; adres, telefon numarası e-posta vs açıkça belirtilecektir.) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
YÖK Formatlı Özgeçmiş,
Erkek Adaylar için askerlikle ilgili terhis, erteleme yada muaf bulunduğunu belirten belge, Adli Sicil Belgesi,
Lisans Diploması yada Geçici Mezuniyet Belgesi Aslı yada Noter Tasdikli Sureti,
Yüksek Lisans Diploması yada Geçici Mezuniyet Belgesi (Aslı yada Noter Tasdikli Sureti) (Devam ediyorsa talebe belgesi), Lisans Not Döküm Belgesi/Transkript (Aslı yada Noter Tasdikli Sureti),
ALES Sonuç Belgesi, (ALES Puan türü olarak 22.05.2019 tarihindeki Yükseköğretim Yürütme Kurulu toplantısı sonucu dikkate alınacaktır.)
Yabancı Dil Sonuç Belgesi (Lisans Programlarına müracaat meydana getirecek adaylardan istenilmektedir. Yükseköğretim Kurulu tarafınca kabul edilen merkezi yabancı dil sınavından minimum 50 puan yada eşdeğerliği kabul edilen bir sınavdan bu puan dengi bir puan almış olmak gerekir.)
 Yabancı yükseköğretim kurumu mezunlarının diplomalarının Üniversitelerarası Kurulca denkliğini gösterir belgenin onaylı fotokopisi 2 Adet biyometrik fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş olmalı)
e-Devlet Kapısından alınan kare kodlu belgeler kabul edilir. Süresi içinde yapılmayan ve noksan evrakla meydana getirilen başvurular kabul edilmeyecektir. Müracaatlar bizzat yada posta yöntemiyle yapılacaktır.
Öğretim Elemanı başvurularının yapılacağı birim, adres:
T.C. İstanbul Rumeli Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Sekreterliği, Meslek Yüksekokulu Sekreterliği, Mehmet Balcı Yerleşkesi Yeni Mah. Mehmet Silivrili Cad. No: 38 Silivri/İSTANBUL
İLAN BAŞLANGIÇ TARİHİ    : 28.08.2023
İLAN BİTİŞ TARİHİ    : 11.09.2023
ÖN DEĞERLENDİRME İLAN TARİHİ : 13.09.2023
SINAV GİRİŞ TARİHİ    : 15.09.2023
SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ    : 18.09.2023
 

Fakülte/
Yüksekokul Bölüm/ Program Ünvan Kadro
Sayısı İlan Hususi Şartı Ales Dil MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ

1 İnşaat Mühendisliği lisans mezunu olup, İnşaat MühendisliğiAnabilim branşında tezli yüksek lisans yapmış ya da yapıyor olmak. SAY-70 50 MESLEK YÜKSEKOKULU SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 1 Havacılık Yönetimi, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliğibölümlerinin birinden lisans mezunu olup, Havacılık Yönetimi yada İşletme alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak. Ya da İşletme lisans mezunu olup, Havacılık Yönetimi alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak. EA-70 — UÇAK TEKNOLOJİSİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 1 Tayyare Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Tayyare Beden Motor Bakım, Tayyare Elektrik- Elektronik, Havacılık Bilimi ve Teknolojisi, Plotaj, Elektronik Mühendisliği bölümlerinin birinden lisans mezunu olup, tezli yüksek lisans yapmış olmak. Veya lisans mezunu olup, Tayyare Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Havacılık Bilimi ve Teknolojisi ve Tayyare…

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.