DOLAR 32,5038 0.08%
EURO 34,7826 -0.12%
ALTIN 2.496,260,50
BITCOIN 21159521,88%
İstanbul
14°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Kent Üniversitesi Rektörlüğü Öğretim Görevlisi Alımı

ABONE OL
12 Mart 2024 10:06
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul Kent Üniversitesi Rektörlüğü Öğretim Görevlisi Alımı

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

İSTANBUL KENT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

İSTANBUL

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

12.03.2024

Son müracaat Tarihi

26.03.2024

İstanbul Kent Üniversitesi Rektörlüğünden:

      Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde açık bulunan Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 26. 24. ve 23. maddelerine ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine bakılırsa Öğretim Üyeleri ile Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Imtihan ile Giriş Imtihanlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine bakılırsa Öğretim Görevlileri ve Araştırma Görevlileri alınacaktır.
      Profesör ekibine başvuracakların, başlıca araştırma eserini belirttikleri İstanbul Kent Üniversitesi Rektörlüğüne hitaben yazılmış müracaat dilekçesi ekinde; özgeçmiş (YÖK formatlı), gösterim sıralaması, noter yada resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora (uzmanlık-sanatta yeterlilik) belgeleri, doçentlik belgesi, yurtdışından alınan diplomalar için denklik belgesi, nüfus cüzdanının fotokopisi, 2 tane fotoğraf, bilimsel çalışmalarını ve yayınlarını kapsayan 6 tane CD’yi İnsan Kaynakları Direktörlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.
      Doçent ekibine başvuracakların, İstanbul Kent Üniversitesi Rektörlüğüne hitaben yazılmış müracaat dilekçesi ekinde; özgeçmiş (YÖK formatlı), gösterim sıralaması, noter yada resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora (uzmanlık-sanatta yeterlilik) belgeleri, doçentlik belgesi, yurtdışından alınan diplomalar için denklik belgesi, nüfus cüzdanının fotokopisi, 2 tane fotoğraf, bilimsel çalışmalarını ve yayınlarını kapsayan 4 tane CD’yi İnsan Kaynakları Direktörlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.
      Doktor Öğretim Üyesi ekibine başvuracakların, İstanbul Kent Üniversitesi İlgili Dekanlıklara hitaben yazılmış müracaat dilekçesi ekinde; özgeçmiş (YÖK formatlı), gösterim sıralaması, noter yada resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora (uzmanlık-sanatta yeterlilik) belgeleri, yurtdışından alınan diplomalar için denklik belgesi, nüfus cüzdanının fotokopisi, askerlik belgelerinin tasdikli örneği, iki tane fotoğraf, bilimsel çalışmalarını ve yayınlarını kapsayan 4 tane CD’yi İstanbul Kent Üniversitesinin İlgili Dekanlıklarına teslim etmeleri gerekmektedir.
      İngilizce bölümlerde, İngilizce eğitim verebilmek için YDS’den minimum 85 puan yada eşdeğerliliği Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca kabul edilen bir kurumdan bu puanın eşdeğerinde bir puan almış olmak yada lisans ya da doktora eğitimini İngilizcenin ana dili olarak konuşulmuş olduğu ülkelerin birinde tamamlamış olmak.

İstanbul Kent Üniversitesi Rektörlüğü Öğretim Görevlisi Alım ilanı ekte mevcuttur.

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.