DOLAR 27,1848 0.07%
EURO 29,0096 0.06%
ALTIN 1.679,59-0,01
BITCOIN 719457-0,38%
İstanbul
24°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Araştırma Görevlisi alım ilanı

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Araştırma Görevlisi alım ilanı

ABONE OL
25 Mayıs 2023 17:10
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Araştırma Görevlisi alım ilanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Araştırma Görevlisi alım ilanı

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

İSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

İSTANBUL

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

25.05.2023

 
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Rektörlüğünden >>

ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI

 
Üniversitemizin aşağıdaki tabloda belirtilen bilimsel nitelikli birimlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen genel şartları taşıyan, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmi Gazete’de piyasaya çıkan Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Imtihan ile Giriş Imtihanlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in ilgili maddeleri uyarınca araştırma görevlisi alınacaktır. Başvuracak adayların, söz mevzusu kanun ve yönetmelik kapsamındaki şartları taşıması ve istenen belgeleri tamamlaması gerekmektedir.
 
Araştırma Görevlisi ve Öğretim Görevlisi Kadro Başvurusunda İstenen Belgeler:

 • Başvuru Dilekçesi (www.esenyurt.edu.tr adresinden ulaşılabilir.)
 • YÖK formatında özgeçmiş,
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi,
 • 2 tane fotoğraf,
 • Onaylı Lisans ve/yada Yüksek Lisans mezuniyet belgesi fotokopileri (E-Devlet sistemi üstünden barkotlu evrak kabul edilmektedir.  Ancak, yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı tarafınca onaylanmış Denklik Belgesi’nin alınmış olması ve diplomanın apostil şerh işleminin yapılmış olması şarttır.)
 • Onaylı Lisans ve/yada Yüksek Lisans not averajlarını gösterir belge – transkript fotokopisi (E-Devlet sistemi üstünden barkotlu evrak kabul edilmektedir.  Ancak, yabancı ülkelerden alınan transkript Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı tarafınca onaylanmış Denklik Belgesi’nin alınmış olması ve transkriptin apostil şerh işleminin yapılmış olması şarttır.)
 • ALES ve Yabancı Dil belgelerinin fotokopileri (ÖSYM sistemi üstünden barkotlu evrak kabul edilmektedir.)
 •  
  Son müracaat geçmişine kadar posta ya da e-posta yöntemiyle meydana getirilen başvurular kabul edilecektir. Postadaki gecikmeler sebebiyle ilanda belirtilen süre içinde yapılamayan başvurular dikkate alınmaz. Başvuru dosyasında noksan belge olması halinde adayın başvurusu değerlendirmeye alınmaz ve şahıs bundan doğan bir hak iddia edemez.
  Başvuru yapılacak e-posta:
  Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi için: buketkilic@esenyurt.edu.tr
  İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi için; oyacamuzcu@esenyurt.edu.tr
  Sağlık Bilimleri Fakültesi için: sibeldede@esenyurt.edu.tr
  Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi için: hulyadogruel@esenyurt.edu.tr
  Meslek Yüksekokulu için: gokceergocen@esenyurt.edu.tr
  Rektörlük-Ortak Dersler Kısmı: selmakiziltas@esenyurt.edu.tr
  Başvuru posta adresi: İstanbul Esenyurt Üniversitesi, Personel Daire Başkanlığı, Zafer Mahallesi, Adile Naşit Bulvarı, No:1 Esenyurt/İstanbul
   
  table {
  font-family: Helvetica, sans-serif;
  }

  td, th {
  border: 1px solid #808080; padding: 8px;
  }

  tr:nth-child(odd) {
  background-color: #eaeaea;
  }

  Akademik Birim Bölüm / Program Kadro Sayısı Kadro Unvanı Hususi Şartlar ALES Yabancı Dil İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi İşletme (İngilizce) Kısmı 1 Araştırma Görevlisi İşletme, İşletme Yönetimi, İşletme Mühendisliği bölümlerinden birinde lisans mezunu olmak. Alanındaki puan türünden minimum 70 puan almış olmak. Yükseköğretim Kurulu tarafınca kabul edilen merkezi yabancı dil sınavından minimum 85 puan yada eşdeğerliği kabul edilen bir sınavdan bu puan dengi bir puan almış olmak. Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Kısmı 1 Araştırma Görevlisi Radyo, Televizyon ve Sinema yada Sinema ve Televizyon alanlarından birinde lisans mezunu olmak. Yükseköğretim Kurulu…

  Detaylar için tıklayınız

  En az 10 karakter gerekli


  HIZLI YORUM YAP

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.