DOLAR 27,4644 -0.02%
EURO 28,8842 0.1%
ALTIN 1.613,200,02
BITCOIN 753743-1,23%
İstanbul
21°

PARÇALI AZ BULUTLU

05:29

İMSAK'A KALAN SÜRE

İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi alım ilanı

İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi alım ilanı

ABONE OL
29 Mayıs 2023 10:58
İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi alım ilanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi alım ilanı

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

ANKARA

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

28.05.2023

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Rektörlüğünden:

ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI

2547 sayılı Yüksek Öğretim Kanununun 26. maddesi, 12 Haziran 2018 tarih ve 30449 sayılı Resmî  Gazete’deyayınlanmış  olan  “Öğretim  Üyeliğine  Yükseltilme  ve  Atanma Yönetmeliği”nin  Profesör  Kadrolarına  Atanma  koşullarını  düzenleyen  12.-15.   maddeleri hükümlerinde  aranan  koşulları  yerine  getirmiş  olmak  kaydı  ile  İhsan  Doğramacı  Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kısmı’ne öğretim üyesi alınacaktır.
Profesörlük ekibine başvuracakların, ilgili memur kadrosuna müracaat dilekçeleri ile beraber:
1.Noter  yada  resmi  kurumlarca  onaylanmış  lisans,  yüksek  lisans,  doktora,  doçentlik belgeleri, yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi,
2.Nüfus cüzdanı, askerlik belgesi, iki tane fotoğraf,
3.Özgeçmiş,  ulusal  ve  internasyonal  bilimsel niteliği olan  mecmua  ve/yada  kitaplarda  yayımlanmış bilimsel gösterim ve çalışmalarını, kurultay ve konuşma tebliğlerini, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde  devam  eden  ve  biten  doktora  yada  yüksek  lisans  çalışmalarını,  Üniversiteye katkılarını  kapsayan  6  ekip  dosyayı, bu  ilanın  yayım  tarihinden  itibaren  15  gün  içinde Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanlığına bizzat ya da iadeli taahhütlü posta yöntemiyle teslim  etmeleri  gereklidir.  İnternet  üstünden  başvurular  kabul  edilmez.  Başvuru için lüzumlu belgeler ve öteki tamamlayıcı bilgiler İşletme Fakültesi Dekanlığından öğrenilebilecektir.
4.Başvurucular,  başvurularında yayınlarından birini başlıca araştırma eseri olarak gösterir.
FAKÜLTE: İşletme Fakültesi
BÖLÜM: İşletme Kısmı
AKADEMİK UNVANI: Profesör
ALINACAK AKADEMİSYEN SAYISI: 1
ÖZEL  KOŞULLAR:  Operasyon  yönetimi  ve  envanter  kontrolü  alanlarında  deneyimli olmak, üretim ve envanter yönetimi politikalarında mühim dergilerde gösterim yapmış olmak, ilgili mevzularda TÜBİTAK destekli projeler yürütmüş olmak, internasyonal araştırma projelerinde yer almış olmak, yurt haricinde emek harcama ve araştırma deneyimine haiz olmak, araştırmalarını saygı duyulan bilimsel dergilerde ve konferanslarda yayınlamış olmak, internasyonal davetli konuşmaları vermiş olmak ve çalışmalarına yüksek sayıda atıf almış olmak.
BAŞVURU ADRESİ : İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanlığı 06800, Bilkent Ankara

[ilan.gov.tr]

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.