DOLAR 32,3607 0.17%
EURO 34,4602 -0.71%
ALTIN 2.437,27-0,95
BITCOIN 2086374-4,55%
İstanbul
17°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi öğretim görevlisi alım ilanı

ABONE OL
28 Mart 2024 09:45
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi öğretim görevlisi alım ilanı

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

ANKARA

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

28.03.2024

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Rektörlüğünden:
ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI

2547 sayılı Yüksek Öğretim Kanununun 23. maddesi, 12 Haziran 2018 tarih ve 30449 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanmış olan “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”nin Doktor Öğretim Üyesi Kadrolarına Atanma koşullarını düzenleyen 4-7. maddeleri hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Kısmına öğretim üyesi alınacaktır.
Doktor Öğretim Üyesi ekibine başvuracakların, ilgili memur kadrosuna müracaat dilekçeleri ile beraber:

 • Noter yada resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora, yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi,
 • Nüfus cüzdanı, askerlik belgesi, iki tane fotoğraf,
 • Arşiv araştırmalı adli sicil belgesi (e-Devlet kapısından “resmi kurum” seçeneği işaretlenerek alınabilir)
 • Özgeçmiş, ulusal ve internasyonal bilimsel nitelikli mecmua ve/yada kitaplarda yayımlanmış bilimsel gösterim ve çalışmalarını kapsayan 4 ekip dosyayı, bu ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde Bilkent Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanlığına bizzat ya da iadeli taahhütlü posta yöntemiyle teslim etmeleri gereklidir. İnternet üstünden başvurular kabul edilmez. Başvuru için lüzumlu belgeler ve öteki tamamlayıcı bilgiler Fen Fakültesi Dekanlığından öğrenilebilecektir.
 • FAKÜLTE                                                       : Fen Fakültesi
  BÖLÜM                                                          : Fizik
  AKADEMİK ÜNVANI                                      : Doktor Öğretim Üyesi ALINACAK AKADEMİSYEN SAYISI : 1
  ÖZEL KOŞULLAR                                     :  Deneysel katı hal fiziği ve bilhassa iki boyutlu malzemelerle ışık idrak etme mevzularında deneyimli olup bu alanda internasyonal saygı duyulan dergilerde yayınlar yapmış olmak. Yurt haricinde üniversitelerde araştırmacı olarak çalışmış olmak. Uluslararası ortak araştırma projelerinde yer almış olmak. Çalışmalarına yüksek sayıda atıf almış olmak. Fazlaca iyi düzeyde İngilizce bilmek ve alanında İngilizce ders verme deneyimine haiz olmak.
  BAŞVURU ADRESİ                                        : İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanlığı 06800, Bilkent Ankara

  Detaylar için tıklayınız

  En az 10 karakter gerekli


  HIZLI YORUM YAP

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.