DOLAR 20,0885 0.6%
EURO 21,6402 1.08%
ALTIN 1.256,200,52
BITCOIN 5603963,06%
İstanbul
19°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

28 MAYIS 2023 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI 14 MAYIS 2023 CUMHURBAŞKANLIĞI VE MİLLETVEKİLLİĞ SEÇİM SONUÇLARI
Iğdır Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

Iğdır Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

ABONE OL
23 Mayıs 2023 12:38
Iğdır Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Iğdır Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

IĞDIR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

IĞDIR

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

23.05.2023

Iğdır Üniversitesi Rektörlüğünden:

ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanunun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Başvuracak adayların Üniversitemiz Senatosunca kabul edilen ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan (https://www.igdir.edu.tr/yonergeler) adresindeki “Iğdır Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterleri Yönergesinde’’ belirtilen kriterleri taşımaları gerekmektedir. Bu kriterlere uygun olmayan başvurular kabul edilmeyecektir. Ayrıca adayların fakültelerin yada 4 senelik yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları (Yurt dışından alınan diplomaların denkliğinin Yükseköğretim Kurulunca onaylanmış olması şarttır.) 657 sayılı Kanunun 48. maddesindeki genel ve hususi şartları elde etmiş olmaları gerekmektedir.
Profesör kadroları sürekli statüde olup, bu kadrolara başvuracak adaylar müracaat formunda başvurdukları anabilim dalını belirterek, ekinde 2 tane fotoğraf, nüfus cüzdan örneği, lisans, yüksek lisans, doktora mezuniyet belgeleri ve doçentlik imtihanını başardığına ilişkin belgenin onaylı örnekleri ile özgeçmiş, Akademik Etkinlik Değerlendirme tablosu (EK – 1),gösterim sıralaması ve yayınlardan oluşan 6 tane dosya yada 1 tane dosya ile bu dosyadaki belgeleri içeren 6 tane taşınabilir belleğe aktararak Personel Daire Başkanlığına vereceklerdir. (Herhangi bir kurumda çalışanlar bu hizmetlerini gösterir hizmet cetvellerini eklemeleri gerekmektedir.)
Doçent kadroları sürekli statüde olup, bu kadrolara başvuracak adaylar, müracaat formunda başvurdukları birimi, anabilim dalını ve duyuru açıklamalarını belirterek ekinde özgeçmiş, onaylı lisans, yüksek lisans, doktora, uzmanlık belgesi yada sanatta yeterlik belgesi, yabancı dil başarı belgesi, doçentlik belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 tane fotoğraf, Akademik Etkinlik Değerlendirme tablosu (EK-1) ve gösterim sıralaması ile beraber bilimsel emek harcama ve yayınlarını kapsayan eserlerden oluşan 4 tane dosya yada 1 tane dosya ile bu dosyadaki belgeleri içeren 4 tane taşınabilir belleğe aktararak dosyayı Personel Daire Başkanlığına vereceklerdir. (Herhangi bir kurumda çalışanlar bu hizmetlerini gösterir hizmet cetvellerini eklemeleri gerekmektedir.)
Doktor öğretim üyesi kadrolarına başvuracak adaylar müracaat formunda, başvurdukları anabilim dalını belirterek, ekinde 2 tane fotoğraf, nüfus cüzdan örneği, , yabancı dil başarı belgesi, lisans, yüksek lisans, doktora mezuniyet belgeleri onaylı örnekleri ile özgeçmiş, gösterim sıralaması, Akademik Etkinlik Değerlendirme tablosu (EK – 1) ve yayınlardan oluşan 4 tane dosya yada 1 tane dosya ile bu dosyadaki belgeleri içeren 4 tane taşınabilir belleğe aktararak dosyayı başvuracakları ilgili birimlere vereceklerdir. (Herhangi bir kurumda çalışanlar bu hizmetlerini gösterir hizmet cetvellerini eklemeleri gerekmektedir.)
Başvurular 23.05.2023 – 06.06.2023 Tarihleri içinde yapılacaktır. Posta ile meydana getirilen başvurularda postada meydana gelecek gecikmelerden kurumumuz görevli olmayacaktır.

NOT:
Öğretim üyesi/elemanı müracaat formu https://personel.igdir.edu.tr/personel-daire- baskanligi- dokumanlar adresinden temin edilebilir.

table {
font-family: Helvetica, sans-serif;
}

td, th {
border: 1px solid #0e2f78; padding: 8px;
}

tr:nth-child(odd) {
background-color: #eaeaea;
}

S.NO

UNVAN

D

FAKÜLTE/MYO

BÖLÜM

ANABİLİM DALI/ PROG.

AÇIKLAMA

1

Prof. Dr.

1

Uygulamalı
Bilimler…

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.