DOLAR 32,5038 0.08%
EURO 34,7826 -0.12%
ALTIN 2.496,260,50
BITCOIN 20758650,93%
İstanbul
13°

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

04:36

İMSAK'A KALAN SÜRE

Haliç Üniversitesi öğretim elemanı alım ilanı

ABONE OL
19 Şubat 2024 09:21
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haliç Üniversitesi öğretim elemanı alım ilanı

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

İSTANBUL

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

19.02.2024

Haliç Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin  aşağıda  belirtilen  bilimsel nitelikli  birimlerine,  2547  sayılı  Yükseköğretim  Kanunu  ve  Öğretim  Üyesi  Dışındaki  Öğretim  Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Imtihan ile Giriş Imtihanlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in ilgili maddelerine nazaran Öğretim Elemanları alınacaktır. Başvuru için; İlgili Akademik Birime hitaben yazılmış, başvurulan bölüm ve adayın yazışma bilgilerini içeren müracaat dilekçesi, YÖK formatlı özgeçmiş, Resmi Kurumlarca Onaylanmış ya da e-Devlet üstünden alınan karekodlu lisans, yüksek lisans,doktora diplomaları Lisans Transkripti (İlgili üniversiteden onaylı olması gerekmektedir), Yurtdışından alınan diplomalar için denklik belgesi, Lisansüstü eğitimi devam edenler için talebe belgesi, ALES Sonuç Belgesi (Belgenin denetim kodlu ve barkodlu olması gerekmektedir), YDS ve dengi Yabancı Dil Belgeleri fotokopileri (Belgenin denetim kodlu ve barkodlu olması gerekmektedir), Kimlik Kartı fotokopisi, Bir tane vesikalık fotoğraf, Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi (e-Devlet üstünden alınabilir), SGK Ayrıntılı hizmet dökümü (e-Devlet üstünden alınabilir), Adli Sicil Belgesi (e-Devlet üstünden alınabilir) istenilen belgeler tam ve eksiksiz olarak PDF formatında ilanın müracaat süresi içinde; 1.  Başvurular  ilgili  bilimsel nitelikli  birime  yapılacaktır. (Haliç  Üniversitesi  –  Güzeltepe  Mahallesi,  15  Temmuz  Şehitler  Caddesi,  No:14/12  34060 Eyüpsultan – İSTANBUL) İlan Tarihi                           :19.02.2024 İlan Bitiş Tarihi                   :04.03.2024 Ön Değerlendirme Tarihi   :08.03.2024 Giriş Imtihanı Tarihi              :12.03.2024 Sonuç Izahat Tarihi       :15.03.2024 Sonuçların  açıklanacağı  web  adresi:  www.halic.edu.tr   (Ön  değerlendirme  neticeleri  ile  giriş  imtihan  neticeleri  Üniversitemizin  web  adresinde yayımlanacaktır.)  

FAKÜLTE/YO BÖLÜM ADET ÜNVAN UZMANLIK ALANI SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK 1 ARAŞ.GÖR. Beslenme ve Diyetetik kısmı lisans mezunu olmak. Beslenme ve Diyetetik ABD’nda yüksek lisans yapmış olmak. Beslenme ve Diyetetik ABD’nda doktora yapıyor olmak. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 1 ARAŞ.GÖR. Bilgisayar mühendisliği kısmı mezunu olmak. Bilgisayar mühendisliği ABD’nda Tezli yüksek lisans yapıyor olmak. FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) 1 ARAŞ.GÖR. Psikoloji yada Sosyoloji kısmı mezunu olmak. Yüksek lisans yapmış olmak. Doktora yapıyor olmak. MESLEK YÜKSEKOKULU LOJİSTİK PROGRAMI 1 ÖĞR. GÖR. Uluslararası Ticaret ve İşletme Kısmı lisans Mezunu olmak. İşletme ABD’nda yüksek Lisans yapmış olmak. Alanında minimum 3 yıl tecrübeli olmak.

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.