DOLAR 20,0925 0.62%
EURO 21,6066 1%
ALTIN 1.256,320,53
BITCOIN 5606043,28%
İstanbul
19°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

28 MAYIS 2023 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI 14 MAYIS 2023 CUMHURBAŞKANLIĞI VE MİLLETVEKİLLİĞ SEÇİM SONUÇLARI
Giresun Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

Giresun Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

ABONE OL
23 Mayıs 2023 11:14
Giresun Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Giresun Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

GİRESUN

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

23.05.2023

Giresun Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Giresun Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Öğretim üyesi ekibine başvuracak adayların 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunun 23., 24. ve 26. maddelerinde belirlenen asgari koşulları elde etmiş olmak şartıyla:
PROFESÖR kadrolarına başvuracak adayların; başvurdukları birim, bölüm ve anabilim dalını belirten ve başlıca araştırma eserinin açıkça belirtildiği müracaat formlarına özgeçmişlerini, 2 tane fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi, lisans/yüksek lisans mezuniyet belgesi, hizmet belgesi, doktora ve doçentlik belgesi, Giresun Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesine uygun doldurulan EK-2 gösterim sıralaması ve puanlama tablosu, EK-3 Genel Değerlendirme tablosu, bilimsel yayınlarını, kurultay ve konuşma tebliğleri ile bunlara meydana getirilen atıfları, sanat eserlerini, icralarını ve bunlara ilişkin dokümanı, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora, sanatta yeterlik yada yüksek lisans çalışmalarını, üniversiteye katkılarını kapsayan 1 tane fiziki dosyayı, 6 tane USB belleğe yüklenmiş halde Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına bizzat müracaat etmeleri gerekmektedir.
DOÇENT kadrolarına başvuracak adayların; başvurdukları birim, bölüm ve anabilim dalını belirten müracaat formlarına özgeçmiş, 2 tane fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi, lisans/yüksek lisans mezuniyet belgesi, doktora belgesi ve doçentlik belgesi, yabancı dil imtihan netice belgesi, Giresun Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesine uygun doldurulan EK-2 gösterim sıralaması ve puanlama tablosu, EK-3 Genel Değerlendirme tablosu, bilimsel emek verme ve yayınlarını kapsayan 1 tane fiziki dosyayı, 4 tane USB belleğe yüklenmiş halde Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına bizzat müracaat etmeleri gerekmektedir. Doçent ekibine; Profesörler müracaat edemezler.
DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ kadrolarına başvuracak adayların; başvurdukları birim, bölüm ve anabilim dalını belirten müracaat formlarına özgeçmiş, 2 tane fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi, lisans/yüksek lisans mezuniyet belgesi, doktora belgesi, var ise yabancı dil imtihan netice belgesi, Giresun Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesine uygun doldurulan EK-2 gösterim sıralaması ve puanlama tablosu, EK-3 Genel Değerlendirme tablosu, bilimsel emek verme ve yayınlarını kapsayan 1 tane fiziki dosyayı, 4 tane USB belleğe yüklenmiş halde kadronun duyuru edilmiş olduğu Fakülte Dekanlığına / Yüksekokul Müdürlüğüne bizzat müracaat etmeleri gerekmektedir.
Başvuruda bulunacak adaylar, müracaat dosyalarını Giresun Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesinin 5. maddesine uygun olarak hazırlayacaklardır. Başvuruda bulunacak adaylardan, herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha ilkin çalışıp ayrılsalar dahi) çalmış olduğu kurumdan alacakları onaylı detaylı hizmet belgesini müracaat belgesine ilave ederek ibraz edeceklerdir. Yabancı yükseköğretim kurumlarından alınan diplomaların denkliğini gösteren onaylı belgelerin de sunulması gerekmektedir.
NOT : Üniversitemiz Tıp Fakültesinde duyuru edilen kadrolara müracaat eden adaylar atanmaları halinde Üniversitemiz ile Sağlık Bakanlığı içinde imzalanan Birlikte Kullanım Protokolü kapsamında afiliye olan hastanelerde göreve getirilecektir.
İlan Tarihi            : 23.05.2023
Başvuru…

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.