DOLAR 28,9034 0.06%
EURO 31,3750 -0.45%
ALTIN 1.905,680,87
BITCOIN 11112292,57%
İstanbul
16°

AÇIK

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

Düzce Üniversitesi Öğretim Elemanı alacak

Düzce Üniversitesi Öğretim Elemanı alacak

ABONE OL
16 Kasım 2023 10:04
Düzce Üniversitesi Öğretim Elemanı alacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Düzce Üniversitesi Öğretim Elemanı alacak

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

DÜZCE

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

16.11.2023

Düzce Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖĞRETİM ELEMANI ALIM İLANI  Üniversitemiz birimlerine; 2547 sayılı Kanunun, 657 sayılı Kanunun ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Imtihan ile Giriş Imtihanlarına İlişkin Usul Ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in ilgili maddelerine nazaran öğretim elemanı alınacaktır. BAŞVURU 1-  Başvuru Tarihleri: 16.11.2023 – 30.11.2023 tarihleri arasındadır. 2- Başvurular ilana çıkılan bilimsel nitelikli birimlere (FAKÜLTE/YÜKSEKOKUL/MESLEK YÜKSEKOKULU) bizzat yada posta ile yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular, tamamlanmamış belgeli dosyalar ve yanlış birime gönderilen evraklar kabul edilmeyecektir. NOT: Evrakların bizzat ya da posta ile gönderileceği; bununla beraber başvurulan kadronun ilişik olduğu (Fakülte/Yüksekokul/Meslek Yüksekokulu) birimlerin adreslerine https://duzce.edu.tr/ web adresinden bilimsel nitelikli başlıklı ikona tıklayarak ulaşabilirsiniz. (Yalnızca Rektörlük bünyesine alınacak olan Öğretim Görevlisi (Uygulamalı Birim) ekibine başvuracak adaylar evraklarını Düzce Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Konuralp Yerleşkesi Yörük Mah. Merkez/DÜZCE adresine göndereceklerdir. 3-  Ön Değerlendirme Sonuçları 04.12.2023 tarihinde https://duzce.edu.tr/yönetimsel/personel/duyurular web sitesinden duyurulacaktır. 4-  Giriş Sınavları 07.12.2023 tarihinde saat 13:00’da başvurulan birimlerde yapılacaktır. Sonuçlar 12.12.2023 tarihinde https://duzce.edu.tr/yönetimsel/ personel/duyurular web sitesinden duyurulacaktır. 5-  Başvuru için ihtiyaç duyulan evraklar; –    Dilekçe ( https://duzce.edu.tr/yönetimsel/personel/duyurular adresinden ulaşabilir.) –    Lisans mezuniyet belgesinin e devlet çıktısı ve Lisans transkriptinin fotokopisi. –    İlan şartlarında var ise yüksek lisans/doktora mezuniyet/öğrencilik belgesinin e devlet çıktısı. ÖNEMLİ (!): Islak imzalı mezuniyet belgesi/öğrencilik belgesinde ya da e-Devletten alınan mezuniyet/öğrencilik belgelerinde duyuru şartında belirtilen alan açıkça yazmıyorsa adayların {mezun olduğu} yada tahsil görmüş olduğu birimin talebe işlerinden duyuru şartında istenilen alanın belirtildiği ıslak yada elektronik imzalı belgeyi de ibraz etmeleri gerekmektedir. –    İlan şartlarında var ise edinim belgesi –    İlan şartlarında var ise usta öğreticilik belgesi/sertifika vb. evraklar. –    ALES ve Yabancı Dil Sonuç Belgesi (Bilgisayar çıktısı) NOT: Yabancı ülkelerdeki yükseköğretim kuruluşlarından mezun olan adayların denklik belgelerini de sunması gerekmektedir. 6-  Adaylar, tek kadro için başvuruda bulunabilirler. td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}

SIRA NOİLANA ÇIKILAN BİRİMBÖLÜMANABİLİM DALIUNVANDERECEADETALES PUAN BARAJIY. DİL PUAN BARAJIİLAN ŞARTI1Düzce Meslek YüksekokuluBitkisel ve Hayvansal ÜretimArıcılıkÖğretim Görevlisi3170MuafBiyoloji alanında tezli yüksek lisans yapmış ve Bal Arısı alanında çalışmış olmak.2Eğitim FakültesiEğitim BilimleriEğitim YönetimiAraştırma Görevlisi417050Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında tezli yüksek lisans yada doktora yapıyor olmak.3Fen Edebiyat FakültesiBiyolojiGenel BiyolojiAraştırma Görevlisi417050Biyoloji alanında tezli yüksek lisans yada doktora yapıyor olmak.4Fen Edebiyat FakültesiKimyaFizikokimyaAraştırma Görevlisi417050Kimya yada Kimya Mühendisliği Kısmı lisans mezunu ve Kimya alanında tezli yüksek lisans yada doktora yapıyor olmak.5Sanat Tasarım ve Mimarlık FakültesiMimarlıkMimarlıkAraştırma Görevlisi417050Mimarlık alanında tezli yüksek lisans yada doktora yapıyor olmak.6Sosyal Bilimler Meslek YüksekokuluMuhasebe ve VergiMuhasebe ve Vergi UygulamalarıÖğretim Görevlisi3170Muafİlgili alanda tezli yüksek lisans yapmış olmak.

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.