DOLAR 32,3607 0.17%
EURO 34,4602 -0.71%
ALTIN 2.437,27-0,95
BITCOIN 2091727-4,64%
İstanbul
17°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Çağ Üniversitesi Öğretim Üyesi İlanı

ABONE OL
1 Nisan 2024 10:57
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çağ Üniversitesi Öğretim Üyesi İlanı

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

MERSİN

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Çağ Üniversitesi Rektörlüğünden:
ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma  Yönetmeliği  hükümleri  uyarınca  aşağıda belirtilen  kadrolara tam gün  statüde çalışacak öğretim  üyeleri  alınacaktır.  Başvurular  bu  ilanın  aşağıda  belirtilen  son  müracaat  evveliyatına  kadar istenen  belgelerle  beraber  Çağ  Üniversitesi  Personel  Daire  Başkanlığına  bizzat  yada  posta aracılığı  ile  yapılabilir.  Postadaki  gecikmeler  ve  noksan  belge  ile  meydana getirilen  başvurular  dikkate alınmaz. İnternet üstünden başvurular kabul edilmez.
Profesör ekibine başvuracakların, başvuruda bulunmuş olduğu fakülte ve kısmı belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, tahsil durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt  dışından  alınan  diplomalar  için  denklik  belgesi)  ile  doçentlik  belgesi,  bilimsel  gösterim  ve çalışmalarını kapsayan dosyasını 1 tane basılı, 5 tane taşınabilir hafıza (CD/flash hafıza) halinde vermeleri gerekmektedir.
Doçent  ekibine başvuracakların, başvuruda bulunmuş olduğu fakülte ve kısmı  belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, tahsil durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt  dışından  alınan  diplomalar  için  denklik  belgesi)  ile  doçentlik  belgesi,  bilimsel  gösterim  ve çalışmalarını kapsayan dosyasını 1 tane basılı, 3 tane taşınabilir hafıza (CD/flash hafıza) halinde vermeleri gerekmektedir.
Doktor  Öğretim  Üyesi  ekibine  başvuracakların,  başvuruda  bulunmuş olduğu  fakülte  ve kısmı  belirten  bir  dilekçenin  ekinde,  YÖK  formatlı  özgeçmiş,  tahsil  durumunu  gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel gösterim ve çalışmalarını kapsayan dosyasını 1 tane basılı, 3 tane taşınabilir hafıza (CD/flash hafıza) halinde vermeleri gerekmektedir.

Akademik Birim
Bölüm/Program/ Anabilim Dalı
Kadro Sayısı
Unvan
Aranan Koşullar

Fen Edebiyat Fakültesi
Türk Dili ve Edebiyatı Kısmı
1
Doçent
Türk Halk Edebiyatı alanında doçentliğini almış olmak.

Fen Edebiyat
Fakültesi
Türk Dili ve
Edebiyatı Kısmı
1
Dr. Öğr. Üyesi
Yeni Türk Dili alanında doktora yapmış olmak.

Hukuk Fakültesi
Medeni Hukuk
Anabilim Dalı
1
Dr. Öğr. Üyesi
Medeni Hukuk alanında doktora yapmış olmak.

Fen Edebiyat Fakültesi
Psikoloji
1
Profesör/Doçent/ Dr. Öğr. Üyesi
Gelişim psikolojisi alanında doktora/doçent derecesine haiz olmak ve Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen Merkezi Yabancı Dil Imtihanlarının birinden (İngilizce) 85 ve üstü puan almış olmak.

Fen Edebiyat Fakültesi
Psikoloji
1
Profesör/Doçent/ Dr. Öğr. Üyesi
Sosyal  psikoloji  alanında  doktora/doçent  derecesine haiz olmak ve Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen
Merkezi Yabancı Dil Imtihanlarının birinden (İngilizce) 85 ve üstü puan almış olmak.

Fen Edebiyat Fakültesi
İngilizce Çevirmen ve Tercümanlık Kısmı
2
Profesör/Doçent/ Dr. Öğr. Üyesi
İngilizce Çevirmen ve Tercümanlık, Çeviribilim alanlarının birinden doktora/doçent derecesine haiz olmak ve Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen Merkezi Yabancı Dil Imtihanlarının birinden (İngilizce) 85 ve üstü puan almış olmak.

Fen Edebiyat Fakültesi
İngilizce Çevirmen ve Tercümanlık Kısmı
1
Profesör
İngiliz Dili Eğitimi alanında doçentliğini almış olmak ve Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen Merkezi Yabancı Dil Imtihanlarının birinden (İngilizce) 85 ve üstü puan almış olmak.

Başvuru Adresi                      :  Çağ Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Adana Mersin
Karayolu Üstü 33800 Yenice Tarsus MERSİN
Başvuru Başlangıç Tarihi      :  01.04.2024
Başvuru Bitiş Tarihi               :  17.04.2024

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.