DOLAR 27,4635 0.23%
EURO 28,7894 -0.82%
ALTIN 1.613,84-0,84
BITCOIN 7668393,35%
İstanbul
21°

PARÇALI AZ BULUTLU

05:29

İMSAK'A KALAN SÜRE

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi alım ilanı

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi alım ilanı

ABONE OL
29 Mayıs 2023 11:56
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi alım ilanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi alım ilanı

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

BURDUR M.AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

BURDUR

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

29.05.2023

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğünden

ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI

Üniversitemizin Diş Hekimliği Fakültesi’ne, 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Hakkında Yönergesi ‘ne eklenen Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nın 11.05.2023 tarihindeki Genel Kurul Kararı ile; “Devlet Yükseköğretim Kurumlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelik” uyarınca eğitim-öğretime adım atmak ve eğitim-öğretimin devamı için lüzumlu asgari öğretim üyesi sayısına ulaşmak için duyuru edilen öğretim üyesi kadrolarına başvuranlardan, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Hakkında Yönergesinde belirtilen puan ve öteki şartları elde eden aday olmaması durumunda, 2547 sayılı Kanunun 23, 24, ve 26 ncı maddelerindeki ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğindeki asgari koşulları sağlayanların jüri değerlendirmeleri ulaştıktan sonra, Üniversite Yönetim Kurulu Kararı ve Rektörün uygun görmesiyle atama işlemleri yapılabilir.” hükmüne gore aşağıda belirtilen bölüm ve anabilim dallarına öğretim üyesi alınacaktır.
 

Dr. Öğr. Üyesi kadroları için, Üniversitemizin http://pdb.mehmetakif.edu.tr web adresinde piyasaya sürülen, müracaat dilekçesi doldurulup; özgeçmişleri, doktora yada uzmanlık belgesi ve gösterim sıralaması ile beraber Yönergemizin Bilimsel Emek harcama ve Yayınlarını kapsayan eserlerden 4 (dört) tane dosyayı yada CD formatında oluşturulan gösterim dosyalarını ilave ederek, ilgili birime;
İlana müracaat edecek adaylar ilanın Resmi Gazete’ de yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde başvuracaklardır.

GENEL AÇIKLAMALAR
– Yönergemizin ilgili maddelerinde belirtilen yabancı dil puanlarını gösterir belgeyi müracaat dosyasına ekleyeceklerdir.
– Herhangi bir kamu kurumunda çalışanların (daha ilkin çalışıp ayrılmış dahi olsalar) çalmış olduğu kurumundan alacakları onaylı detaylı hizmet belgesini müracaat belgelerine ilave ederek ibraz edeceklerdir.
– Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.
– Eğiticilerin Eğitimi Sertifikası (atama sürecinde de teslim edilebilecektir.)
– Posta ile müracaat edecek adaylar için; postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacaktır.
– Adaylar bir tek durumuna uygun bir (1) birime müracaatta bulunabileceklerdir.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Hakkında Yönergesi, Yayın dosyası tanzim sıralaması ve özgeçmiş formatı, müracaat dilekçesi Üniversitemizin http://pdb.mehmetakif.edu.tr/ web adresinden temin edilebilir.
 
table {
font-family: Helvetica, sans-serif;
}

td, th {
border: 1px solid #808080; padding: 8px;
}

tr:nth-child(odd) {
background-color: #eaeaea;
}

BİRİMİ/ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI/
ANASANAT DALI/ PROGRAMI UNVANI TAHSİS EDİLEN
KADRO DERECESİ ADEDİ NİTELİKLERİ Klinik Bilimler Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Dr. Öğr. Üyesi 1 1 Diş Hekimliği Fakültesi mezunu, Ağız-Dı̇ş ve Çene Cerrahı̇sı̇ alanında uzmanlığını almış yada
doktora yapmış olmak. Klinik Bilimler Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Dr. Öğr. Üyesi 1 1 Diş Hekimliği Fakültesi mezunu, Ağız-Diş ve Çene Radyolojisi alanında uzmanlığını almış yada
doktora yapmış…

Detaylar için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.