DOLAR 28,8857 0.03%
EURO 31,3935 -0.34%
ALTIN 1.903,670,76
BITCOIN 11119542,47%
İstanbul
16°

AÇIK

06:31

İMSAK'A KALAN SÜRE

Artvin Çoruh Üniversitesi Öğretim Üyesi alıyor

Artvin Çoruh Üniversitesi Öğretim Üyesi alıyor

ABONE OL
17 Kasım 2023 10:11
Artvin Çoruh Üniversitesi Öğretim Üyesi alıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Artvin Çoruh Üniversitesi Öğretim Üyesi alıyor

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kent

ARTVİN

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

17.11.2023

Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI

Üniversitemiz aşağıda belirtilen birimlerine; “2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu”,”657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi”, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” ile “Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesinin ilgili maddeleri” uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. 1) Profesör ekibine başvuruda bulunacaklardan istenen belgeler: Başvurdukları bölüm ve anabilim dalı ile başlıca araştırma eserini belirttiği dilekçe, bir tane fotoğraf, nüfus cüzdan fotokopisi, özgeçmiş, puan tablosu, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomaları ile doçentlik belgesinin onaylı suretleri, askerlik durum belgesi, adli sicil kaydı belgesi ile 6 (altı) tane CD yada Flash Bellek. 2) Doçent ekibine başvuruda bulunacaklardan istenen belgeler: Başvurdukları bölüm ve anabilim dalını belirttiği dilekçe, bir tane fotoğraf, nüfus cüzdan fotokopisi, özgeçmiş, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomaları ile doçentlik belgesinin onaylı suretleri, yabancı dil belgesi, askerlik durum belgesi, adli sicil kaydı belgesi ile 4 (dört) tane CD yada Flash Bellek. 3) Doktor Öğretim Üyesi ekibine başvuruda bulunacaklardan istenen belgeler: Başvurdukları bölüm ve anabilim dalını belirttiği dilekçe, bir tane fotoğraf, nüfus cüzdan fotokopisi, özgeçmiş, puan tablosu, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomalarının onaylı suretleri, yabancı dil belgesi, askerlik durum belgesi, adli sicil kaydı belgesi ile 4 (dört) tane CD yada Flash Bellek. CD ve Flash Bellek İçerikleri: Bilimsel emek harcama ve yayınlar, özgeçmiş, yabancı dil belgesi (Doçent ve Dr. Öğr. Üyesi), puan tablosu (Profesör ve Dr. Öğr. Üyesi), lisans, yüksek lisans ve doktora diplomaları ile doçentlik belgesinin onaylı suretleri. Başvuruların 17/11/2023 duyuru zamanı itibarı ile 15 (on beş) gün içinde (01/12/2023 zamanı mesai bitimine kadar) bizzat yada postayla yapılması gerekmektedir. Postadaki gecikmelerde mesuliyet kabul edilmeyecektir. Not: 1) Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış olması gereklidir. 2) e-Devlet üstünden alınan barkodlu belgeler geçerli olup ek olarak onaylanmasına gerek bulunmamaktadır. 3) Profesör ve Doçent adayları Üniversitemiz Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına, Doktor Öğretim Üyesi adayları ise ilgili Dekanlık yada Müdürlüğe başvurularını bizzat yada postayla yapacaklardır. 4) Üniversitemiz Rektörlüğü lüzumlu görmüş olduğu durumlarda duyuru sürecinin her aşamasında iptal etme ve/yada değişim yapma yetkisine haizdir.  

S.N.BİRİMİBÖLÜMÜANABİLİM DALIÜNVANIDERECEADEDİAÇIKLAMA1Eğitim FakültesiEğitim BilimleriEğitim YönetimiDoçent11Doktorasını Eğitim Bilimleri Alanında Yapmış, Doçentliğini Eğitim Bilimleri Eğitim Yönetimi Alanında Almış Olup Belgelendirmek Kaydıyla Yükseköğretim Kurumlarında Akademik Personel Olarak En Az 5 Yıl Çalışmış Olmak.2Eğitim FakültesiÖzel EğitimZihin Engelliler EğitimiDoçent11Doktorasını Özel Eğitim Alanında Yapmış, Doçentliğini Özel Eğitim Zihin Engelliler Eğitimi Alanında Almış Olup Belgelendirmek Kaydıyla Yükseköğretim Kurumlarında Akademik Personel Olarak En Az 5 Yıl Çalışmış Olmak.3Eğitim FakültesiTemel EğitimDerslik EğitimiDoçent11Doktorasını Ortaöğretim Fen ve Matematik Alanları Eğitimi Alanında Yapmış, Doçentliğini Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Fizik Eğitimi Alanında Almış Olup Yükseköğretim Kurumlarında Akademik Personel Olarak En Az 10 Yıl Çalışmış Olmak.4Fen Edebiyat FakültesiSosyolojiToplumsal Yapı ve DeğişmeDoçent11Doktorasını Genel Sosyoloji ve Metodoloji Alanında Yapmış, Doçentliğini Sosyoloji Alanında Almış Olup Yükseköğretim Kurumlarında Akademik Personel Olarak En Az 5 Yıl Çalışmış Olmak.5Fen Edebiyat FakültesiTürk Dili ve EdebiyatıModern Türk Lehçeleri ve EdebiyatlarıDoçent11Doktora ve Doçentliğini Modern Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Alanında Yapmış Olup Yükseköğretim Kurumlarında Akademik Personel Olarak En Az 10 Yıl Çalışmış Olmak.6Fen Edebiyat FakültesiBatı Dilleri ve EdebiyatlarıRus Dili ve EdebiyatıDr. Öğr. Üyesi31Rus Dili ve Edebiyatı Alanında Doktora Yapmış Olmak.7Hopa İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiİşletmeYönetim ve OrganizasyonDr. Öğr. Üyesi31Lisansını İşletme Alanında, Doktorasını Yönetim ve Organizasyon Alanında Yapmış Olup Yükseköğretim Kurumlarında Akademik Personel Olarak En Az 10 Yıl Çalışmış Olmak.8İlahiyat Fakültesi

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.