DOLAR 27,4434 0.21%
EURO 28,8081 -0.77%
ALTIN 1.612,30-0,93
BITCOIN 7649322,99%
İstanbul
21°

PARÇALI AZ BULUTLU

05:29

İMSAK'A KALAN SÜRE

Büyükşehir Belediyesi Hurda Karşılığı Yıkım İşi İhalesi Yapılacağını Duyurdu

Büyükşehir Belediyesi Hurda Karşılığı Yıkım İşi İhalesi Yapılacağını Duyurdu

ABONE OL
11 Mayıs 2019 17:24
Büyükşehir Belediyesi Hurda Karşılığı Yıkım İşi İhalesi Yapılacağını Duyurdu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Fen İşleri Daire Başkanlığı 23 Mayıs 2019 tarihinde  Mithatpaşa Caddesi ve Necatibey Caddesi Girişlerinde Bulunan 2 Adet Yaya Üst Geçidinin Geri Dönüşüm Malzemesi Karşılığı Kaldırılması İşi’nin 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 36. Maddesine göre kapalı teklif usulü ile enkazdan çıkacak hurda karşılığı yıkım işi yapılacağını duyurdu.

Yapılacak İhalenin Belge ve Şartları Şu Şekildedir;

 1-İşin tahmini muhammen bedeli 72.715,08-TL. (YetmişİkiBinYediYüzOnBeş TürkLirası Sekiz Kuruş)’dur.

2-İhale 23.05.2019 Perşembe günü saat 14.00’de Hipodrom Caddesi No:5 Kat: 1 Yenimahalle/ANKARA adresindeki Ankara Büyükşehir Belediyesi Binası, Belediye Encümen Salonunda, Belediye Encümeni huzurunda yapılacaktır.

3-İhale Şartnamesi ile diğer evraklar Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen işleri Dairesi Başkanlığında (Hipodrom Caddesi No: 5 Kat: 6 Yenimahalle/Ankara) mesai saatleri arasında görülebilir.

4-İstekliler, İhaleye Katılmak için Örneğine uygun teklif mektubu ile birlikte;

a)Kanuni İkametgahı olması, tebligat için adres göstermesi.

b)Ticaret ve/veya Sanayi Odası belgesi (İhale yılına ait), ticari sicil gazetesi.

c)Noter tasdikli İmza sirküleri.

d)Noter tasdikli vekâletname (gerekiyorsa) ve imza sirküleri

e)2886 sayılı kanuna göre cezalı olmadığına dair belge. (Yasaklı Olunmadığına Dair Taahhütname Belgesi)

f)Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı adına alınmış İşin muhammen bedelinin %3’ü (Yüzde Üç) tutarında 2.181,45 TL. (İkiBinYüzSeksenBir TürkLirası KırkBeş Kuruş) Geçici teminat mektubu vermesi. (Geçici teminatlar nakit para ise) Ankara Büyükşehir Belediyesi Veznesine yatırılıp alınacak alındı makbuzu verilecektir,

g)Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:

-İsteklilerin, son 10 yıl içinde tek sözleşmeye dayalı tahmini bedel tutarının %50 oranında yıkım işi yaptığına dair iş bitirme belgesi.

Benzer iş olarak yıkım işleri veya çelik konstrüksiyon veya her türlü metal sökümü işleri kabul edilecektir.

-Mezuniyet belgeleri/diplomalar: İnşaat Mühendisi Diploması İhale Konusu benzer işlere denk sayılacaktır

h)Bu işin İhale Şartnamesi ve eklerinin satın alındığına dair alındı belgesi.

i)İstekli şirket ise onaylı şirket tüzüğü ile birlikte şirket ortaklarını ve bunların hisse ve görevlerini belirten belge,

j)Faaliyet süresi ile ilgili beyan ve belgeler,

5-İstekliler, istenilen belgelerle birlikte teklif mektuplarını en geç ihale günü saat 12.00’ ye kadar ihalenin yapılacağı ENCÜMEN Başkanlığına, (Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığı) makbuz karşılında verilmesi şarttır. Bu saatten sonra verilecek teklif mektupları veya herhangi bir nedenden dolayı (Telgraf ve postada) meydana gelecek gecikmeler kabul edilmez.

6-İhale için verilecek teklif mektubunda belirtilecek meblağ, rakam ve yazı ile okunaklı bir şekilde, (Silinti, kazıntı olmayacak) yazılacaktır.

7-İş bu ihale ilanı genel bilgi mahiyetinde olup, enkazdan çıkacak hurda karşılığı yıkım işinde, İhale Şartname hükümleri uygulanacaktır.

8-İhale Şartnamesi 50,00 TL (Elli Türk Lirası) bedel karşılığında, ihale tarihinden en geç 1 gün önce Fen İşleri Dairesi Başkanlığından temin edilebilecektir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı ve  üyelik sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.